Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trener Melbourne Storm, Craig Bellamy w 2023 roku, rezygnuje, przedłuża, Andrew Jones

Trener Storm Craig Bellamy był podobno gotowy do wykonania niespodziewanego telefonu w swojej karierze sześć tygodni temu, dopóki nie otrzymał telefonu od nieśmiertelnego związku rugby Andrew Jonesa.

Bellamy podpisał pięcioletnie przedłużenie w 2021 roku, które pozwala mu decydować w każdym sezonie, czy kontynuować pracę jako główny trener, czy przejść na stanowisko dyrektora trenerskiego.

Klub ogłosił w środę, że Bellamy zobowiązał się ponownie trenować w 2023 roku Aktualności Korporacja Relacjonując, że jego decyzja prawie poszła w drugą stronę.

Transmituj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2022 NRL Telstra Premierhip Live & Ad-Break za darmo, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz bezpłatnie przez 14 dni.

„Joy Jones zadzwonił do mnie około miesiąc temu”, powiedział Bellamy. Aktualności Korporacja.

„Myślę, że byłem gotowy, aby pójść w drugą stronę. Ale dał mi kilka punktów, o których tak naprawdę nie myślałem, kilka swoich doświadczeń.

„To on odwrócił mnie w drugą stronę. Po prostu dał mi swoją opinię i to było w akordzie. To nie tak, że rozmawiam z nim co dwa tygodnie – bardziej jak raz lub dwa razy w roku. To wzięło się znikąd. „

„Chciał podkreślić – swoje doświadczenie w karierze”.

Crichton skończy w Wests Tigers? | 03:38

Aktualności Korporacja Dziennikarz Brent Reed przypomniał „naprawdę ekscytującą historię” w NRL 360 w środę.

„Rozmawiałem z nimi i nie wdadzą się w szczegóły rozmowy, ale nie trzeba dodawać, że Craig odszedł od telefonu i pomyślał: „Idę znowu”. Może więc zawdzięcza burzę Joeyowi piwo lub dwa. ”.

Więcej aktualności NRL

Oceny energetyczne: Czas kogutów jest do perfekcji; Męski w swobodnym upadku

Zgadzamy się: Bellamy ma zamiar zwiększyć ilość atramentu, gdy rasa ewoluuje dla Monster

READ  Rugby: Richie Moonga czy Dan Carter? Były zespół All Blacks and Black Ferns wybrał najlepszego gracza rugby wszechczasów

„Cały proces został zrealizowany”: Dlaczego Gould narysował cel na plecach?

Karetka: Dlaczego miałbym znowu zobaczyć Milforda w NRL, nawet jeśli jest to przeciwko Broncos?

Chociaż nie ujawnił wszystkich szczegółów czatu, Johns otworzył się na temat rozmowy i rady, której udzielił Bellamy’emu Szeroki świat sportu „Nieśmiertelne zachowanie”.

„Zadzwoniłem do niego kilka miesięcy temu i właśnie powiedziałem, że zwariował, aby przejść na emeryturę” – powiedział Jones.

„To była prywatna rozmowa. Tak naprawdę nie chcę wchodzić w to, co powiedziałem, ale było to w stylu:„ Myślę, że musisz iść dalej z powodu X, Y, Z”.

Według wszystkich relacji, powiedział, że to się skończy. Jest bardzo dobrym trenerem (do robienia tego), jest w debacie między trzema najlepszymi trenerami, jakich kiedykolwiek widzieliśmy, jeśli nie przez ostatnie 20-30 lat, myślę, że jest tak jak oni, będzie numerem 1. On na nowo odkryli siebie w Melbourne.

PK w późnych listach: „Fani zasługują na więcej!” | 01:27

„Byłoby to absolutne – nie powiedziałbym, że to tragedia. Ale będzie to bardzo smutne, kiedy ma tak wiele do dania i przechodzi na emeryturę. Czy możesz sobie wyobrazić, że przechodzi na emeryturę i ogląda grę Melbourne i nie może wnieść wkładu?”

John, który wezwał do zakończenia swojej 15-letniej kariery z powodu wybrzuszenia na szyi, powiedział, że jego rada „musiała trafić w strunę” Bellamy’ego.

„Pomyślałem, że to dobry moment, aby do niego zadzwonić, tylko po to, by inny zestaw oczu i ktoś spoza tego wszystkiego przekazał mu mój punkt widzenia” – dodał Jones.

„Prawie powiedziałeś, że jesteś szalony, jeśli skończysz, masz tak wiele do zaoferowania. Cóż, ostatnio coś zrobiłeś.

„To dobrze – to musi trwać”.

READ  Pięć rzeczy, których nauczyliśmy się z przedsezonowego obozu Soonerów

Podczas gdy Bellamy ostatecznie zdecydował się zostać głównym trenerem, ujawnił, co sprawiło, że zamknął kaburę.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najciekawsze momenty i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto już teraz!!

„Mam 63 lata – pod koniec roku skończę 64 lata – nie chcę być za stary, aby móc trochę cieszyć się życiem.

„Nie sądzę, żebym podróżowała. Mam teraz czwórkę wnucząt i uwielbiam spędzać z nimi czas. W tej pracy, nawet z trojgiem z nich mieszkającym w Melbourne, nie widuję ich często.

„Nie muszę wstawać każdego ranka myśląc o piłce nożnej i radzeniu sobie z drużyną dzisiaj, próbując pokonać rozczarowanie lub radość z weekendu, po prostu szukałem innego stylu życia”.