Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szef energetyki ostrzega, że ​​dokładna godzina przerwy w dostawie prądu może uderzyć w rodziny tej zimy

Szef energetyki ostrzega, że ​​dokładna godzina przerwy w dostawie prądu może uderzyć w rodziny tej zimy

NATIONAL Grid ostrzegło, że tej zimy brytyjskie gospodarstwa domowe staną w obliczu przerw w dostawie prądu.

Dzieje się tak po tym, jak National Network przyznała wcześniej, że Wielka Brytania może nie mieć wystarczającej władzy, aby rządzić krajem, jeśli kryzys energetyczny ciągły.

1

Może wymusić awarię zasilania w najzimniejsze dni tej zimykredyt: rex

A teraz szef sieć krajowaJohn Pettigrew powiedział, że przerwy w dostawie prądu mogą zostać nałożone na brytyjskie gospodarstwa domowe w styczniu i lutym.

The Zaciemnienia Może wystąpić w najchłodniejsze dni między 16:00 a 19:00.

John Pettigrew tak powiedział Dostawa energii elektrycznej i gazu Można tymczasowo wyłączyć w „najciemniejsze wieczory stycznia i lutego”.

Pan Pettigrew skomentował wczoraj na Szczycie Transformacji Energetycznej w Financial Times.

Duża zmiana w rachunkach za energię z ustawioną datą wygaśnięcia zamrożenia 2500 GBP
Pełna lista zmian w Budget Mini Bend autorstwa Jeremy'ego Hunta

Jeśli było przerwy w dostawie prądu trwają, Po raz pierwszy od lat 70. kontrolowane są przerwy w dostawie prądu.

W Wielkiej Brytanii istnieje 15 sieci energetycznych, a jeśli brak jest bliski, sieć krajowa powiadomi gospodarstwa domowe, jeśli: Zostanie tymczasowo rozłączony.

W niektórych rejonach można było odciąć część rodzin, zmieniając domy, których zapasy odcinano, aby cały kraj nie pogrążył się w ciemności.

Niskie temperatury w zimie w naturalny sposób powodują, że ludzie zużywają więcej energii Włącz ogrzewanie Energia elektryczna musi być używana przez dłuższe okresy dnia.

Niebezpieczeństwo polega na tym, że odkąd przepływ rosyjskiego gazu do Europy ustał, jest mniej dostaw, które można importować do Wielkiej Brytanii.

Latem w Europie brakowało prądu, więc brytyjscy wytwórcy eksportowali więcej energii do Francji.

Wiadomość pojawia się tuż po dążeniu National Grid do „elastycznej obsługi popytu”, co może oznaczać, że gospodarstwa domowe otrzymają zapłatę za zmniejszenie zużycia energii w godzinach szczytu.

Schemat będzie oznaczał, że ludziom będzie można płacić za umieszczanie plików Pralka Lub ładuj swoje samochody elektryczne poza godzinami szczytu.

READ  kupujesz. Sklepy charytatywne rosną

Ludzie są teraz zachęcani do zarejestrowania się dostawca energii elektrycznej O plan, który zwraca im pieniądze z rachunków.

Usługa elastyczności popytu będzie działać od listopada do marca i jest oferowana w celu zapobiegania przerwom w dostawie prądu.

Program zostanie uruchomiony 12 razy, aby zapewnić ludziom nagrody, nawet jeśli tej zimy nie będzie przerw w dostawie prądu.

Ovo Energy i Octopus Energy to pierwsi dostawcy energii, którzy ogłaszają swoje projekty.

Jednak program skłonił niektóre organizacje charytatywne do ostrzegania rodzin przed niebezpieczeństwem pożaru podczas korzystania z ich urządzeń w nocy.

Dlaczego tej zimy może nastąpić zaciemnienie?

Na rynkach energii w Europie doszło do bezprecedensowych zakłóceń spowodowanych niedoborem gazu spowodowanym przez Rosyjska inwazja na Ukrainę.

Około 40% dostaw energii elektrycznej w Wielkiej Brytanii pochodzi z Gaz.

The sieć krajowa Mówi, że spodziewamy się „ciężkiej” zimy i planuje, co się stanie, jeśli nie będziemy mogli importować energii elektrycznej z Europy, co oznacza, że ​​Wielka Brytania nie będzie miała wystarczającej ilości gazu.

poprzednio sieć krajowa Zawsze powtarzał, że jeśli planowana przerwa w dostawie prądu dotknie tylko dużych firm, a nie gospodarstw domowych.

Aby rozwiązać problem utraty importu z Francji, Belgii i Holandii, istnieją 2 gigawaty Elektrownie węglowe w gotowości Strzelać, jeśli to konieczne, aby zaspokoić zapotrzebowanie.

Kiedy mogą się zdarzyć?

Jeśli tej zimy będą chłodne dni – co prowadzi do większego popytu i niższego poziomu energii wiatrowej – krajowa sieć może potrzebować odciąć podaż na ograniczony czas.

Najgorszy okres do oglądania prawdopodobnie będzie od grudnia do połowy stycznia, z wyjątkiem Okres świąteczny.

Sieć krajowa mówi, że w niektórych obszarach będzie trzygodzinna przerwa w dostawie prądu.

Jednak dostawca gazu i energii elektrycznej potwierdził teraz, że planowana przerwa w dostawie prądu nastąpi między godziną 16 a 19 w najzimniejsze dni między styczniem a lutym.

Jestem matką siedmiorga dzieci i umieram z głodu, żeby moje dzieci mogły jeść gorące szkolne obiady
Pięć zmian w ustawieniach telewizora, które mogą obniżyć rachunki za energię i zużycie o połowę

Liczba osób pozostawionych bez prądu będzie zależeć od ich liczby elektrownie gazowe Będzie musiał się wyłączyć, jeśli nie będzie wystarczającej ilości gazu.

READ  UFC 267: Corey Anderson nadal ściga Jana Blachovicha po tym, jak Polak przegrał walkę o tytuł

Ostrzegano mnie, że to najgorszy scenariusz.