Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Syn Gary’ego Linekera, Harry, ogłosił plany rozbudowy rodzinnego domu o wartości miliona funtów na przedmieściach zachodniego Londynu

Syn Gary’ego Linekera, Harry, ogłosił plany rozbudowy rodzinnego domu wartego milion funtów na poszukiwanych przedmieściach zachodniego Londynu.

  • Harry Lineker złożył wniosek o tylną rozbudowę i przebudowę poddasza w swoim londyńskim domu
  • 28-latek mieszka z żoną Annabelle zaledwie kilka przecznic od Tamizy
  • Jest drugim najstarszym dzieckiem Gary’ego Linekera i pracuje we własnej firmie produkcyjnej
  • Administratorzy zdecydują, czy wydać opinię na temat proponowanego rozwoju w przyszłym miesiącu

Syn Gary’ego Linekera, Harry, ogłosił plany rozbudowy rodzinnego domu o wartości 1 miliona funtów (na zdjęciu) w stylowej londyńskiej witrynie w pobliżu rzeki

Syn Gary’ego Linekera, Harry, ogłosił plany znacznej rozbudowy wartego milion funtów rodzinnego domu na eleganckiej londyńskiej działce w pobliżu rzeki.

Napastnik BBC i drugi najstarszy napastnik reprezentacji Anglii, wraz z żoną Annabelle, złożyli wniosek do lokalnej rady o pozwolenie na rozbudowę i przebudowę poddasza.

W wieku 28 lat Harry, który pracuje w firmie produkcyjnej swojego ojca, jest członkiem tak zwanego pokolenia czynszowego – grupy wiekowej, której aspiracje do wejścia na drabinę własności zostały zdziesiątkowane przez gwałtownie rosnące ceny domów, a wielu zmuszonych jest do życia w domu z własnymi. ojcowie i matki.

Ale Harry najwyraźniej czuje się na tyle dobrze, że może mieszkać na atrakcyjnych i poszukiwanych przedmieściach zachodniego Londynu, zaledwie kilka przecznic od Tamizy.

Tymczasem jego ojciec multimilioner, najlepiej opłacana osoba w BBC, dzieli swój duży dom w Londynie z uchodźcami, których przyjął po poruszeniu ich trudną sytuacją.

Administratorzy zdecydują, czy wydać opinię na temat proponowanej inwestycji w przyszłym miesiącu – oczekuje się, że znacznie zwiększy wartość ich domu, który już uważany jest za siedmiocyfrowy. Na razie nie ma sprzeciwu ze strony sąsiadów.

READ  Odpowiedź Wordle 251 pozostawia graczy zdezorientowanych

W liście do władz lokalnych mieszkaniec napisał: „Jako sąsiedzi, po rozważeniu planów i uzyskaniu wyjaśnień od architekta, generalnie popieramy proponowaną zabudowę.

Harry (na zdjęciu ze swoim ojcem Garym Linekerem i starszym bratem George'em w 2017 r.) złożył wniosek do lokalnej rady o pozwolenie na rozbudowę i przebudowę poddasza

Harry (na zdjęciu ze swoim ojcem Garym Linekerem i starszym bratem George’em w 2017 r.) złożył wniosek do lokalnej rady o pozwolenie na rozbudowę i przebudowę poddasza

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie i interakcję z właścicielami i mamy nadzieję, że wszystko pójdzie gładko, szczególnie w odniesieniu do ścian działowych i granic.

Rozważając pozwolenie na budowę, bylibyśmy wdzięczni, gdyby Rada rozważyła wpływ, jaki miałoby każde z proponowanych rozszerzeń, które wykraczają poza nasze istniejące przedłużenia tylne i okienne, w szczególności w celu upewnienia się, że nie zasłaniają one światła wpadającego do naszego piętro kuchnia i sypialnia górna.

Harry pracuje dla firmy produkcyjnej swojego ojca, Goalhanger Films Ltd, i trzy lata temu został brutalnie zaatakowany podczas zamieszek piłkarskich w Afryce.

Filmował mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata 2022 pomiędzy Sierra Leone a Liberią, kiedy fani wtargnęli na boisko i wybuchła walka, gdy Liberia dotarła do fazy grupowej.

reklamy