Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Strictly Come Dancing: Kto dzisiaj wyjdzie?

Strictly Come Dancing: Kto dzisiaj wyjdzie?

Taniec z gwiazdami Pożegnała się ze swoją ósmą uczestniczką po tygodniu pełnym wrażeń w Blackpool.

Wyniki pokazały, że w niedzielny wieczór (19 listopada) ostatnia gwiazda wróciła do domu z zawodów po odcinku z poprzedniego wieczoru.

W sobotę (18 listopada) pozostałe pary udały się na słynne piętro sali balowej Blackpool Tower, aby wykonać najbardziej wyszukany układ w dotychczasowej historii.

Jednak Angela Rippon i Bobby Brazier, którzy wzięli udział w upiornym tańcu w niedzielny wieczór, spadli do drugiej dwójki, a 79-letni Rippon został odesłany do domu pod koniec odcinka.

Obie pary ponownie wykonały swoje układy, a Brasier i Dianne Boswell wykonali jive do utworu „Wake Me Up Before You Go Go” zespołu Wham! Rippon wykonuje American Smooth do utworu „Tea for Two” Elli Fitzgerald ze swoim partnerem Kaiem Widdringtonem.

Sędziowie podjęli jednomyślną decyzję o uratowaniu Brasiera i Boswella, a Craig Revel Horwood jako pierwszy wydał orzeczenie.

„Cóż, jest dla mnie jeden wyjątkowy występ, którego nie mogę zignorować, a para, którą chciałbym ocalić, to Bobby i Diane” – powiedział. Motsi Mabuse, Anton Dubicki i przewodnicząca jury Shirley Ballas głosowali za tym samym.

Wykluczenie Rippon z programu nie jest wielką niespodzianką, biorąc pod uwagę, że chodziła na tańce przez ostatnie dwa tygodnie z rzędu. W zeszłym tygodniu jej zwycięstwo nad prezenterką wiadomości Krishnan Guru-Murthy, która wróciła do domu w 8. tygodniu, było kontrowersyjne, a niektórzy fani twierdzili, że program był „montażowany”, aby Rippon był na antenie.

(BBC/Jay Levy)

Ripon jest największy Rygorystycznie Zawodnik ma za sobą burzliwą karierę w serialu. Przez pierwszy tydzień oszołomiła widzów swoim tańcem otwierającym, obejmującym dramatyczne wysokie kopnięcie, które zostało nagrodzone owacją na stojąco od sędziów.

READ  Bohaterowie dzielą się cennymi wspomnieniami i pamiątkami, odwiedzając Pałac Buckingham z okazji 80. rocznicy

Jej ostatni występ w sobotę (18 listopada) zatoczył koło, biorąc pod uwagę, że Rippon ostatni raz stała w sali balowej Blackpool Tower wtedy, gdy była prezenterką Rygorystycznie poprzednik Chodź tańczyć.

Dzięki Amazon Prime Video możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

Logo Amazona Prime

Dzięki Amazon Prime Video możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

Rippon i Weddrington będą tańczyć innego dnia

(BBC/Jay Levy)

Zapytana przez prowadzącą Tess Daly o czas spędzony w programie Rippon odpowiedziała: „Muszę powiedzieć, że ostatnie dziewięć tygodni było prawdopodobnie najstraszniejszym, najcudowniejszym, najwspanialszym i najbardziej radosnym, jakie kiedykolwiek spędziłam w życiu. ” Za długo w mojej karierze.

Następnie pochwaliła swojego partnera do tańca i opisała Widdringtona jako „starą duszę na młodych ramionach”.

„On ma 28 lat, ja 79, a między nami jest 51 lat różnicy” – powiedziała. „Wspaniale się mną zaopiekował, jest świetnym tancerzem i świetnym choreografem, ale jest też świetnym nauczycielem… i ma cierpliwość świętej! Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że masz [to Kai] Przyprowadziłeś mnie tutaj, więc nie waż się płakać!

Możesz znaleźć wszystkie punkty do dyskusji RygorystycznieOferta specjalna Blackpool jest już dostępna, a także zaktualizowana tabela wyników dla wszystkich pozostałych uczestników.

Taniec z gwiazdami Kontynuacja w najbliższą sobotę, 25 listopada o 18:40 w BBC One.