Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Krishnan Guru Murthy z Strictly Come Dancing ujawnia, jak program całkowicie zmienił jego spojrzenie na życie

Krishnan Guru Murthy z Strictly Come Dancing ujawnia, jak program całkowicie zmienił jego spojrzenie na życie

Kiedy Krishnan Gurumurthy w końcu zgodził się założyć buty do tańca i dołączyć do tegorocznej obsady Strictly, miał bardzo zdecydowane wyobrażenie o tym, jak daleko posunie się w cekinach i brokacie z przodu.

„Powiedziałem zespołowi ds. garderoby, że w sobotni wieczór chcę po prostu wyglądać w wiadomościach w nieco efektownej wersji” – wspomina.

Co nie poszło dokładnie tak, jak planowano: podczas ostatniego sprawdzania okazało się, że w telewizji na żywo nie było zbyt wielu dziennikarzy radiowych, którzy mieli na sobie hawajskie koszule, falbanki i eyeliner, jak to robił Krishnan przez kilka ostatnich sobotnich wieczorów, ani też oko – on miał na sobie T-shirt, niebieski top z cekinami i jasnożółte spodnie, które założył na imprezę samby tydzień wcześniej.

„Zamówiłem już cekiny” – mówi. „Uświadomiłam sobie, że jeszcze niczego nie mam i poczułam się trochę opuszczona. Dzięki Bogu, że tak się stało.

Ponieważ, jak fani doskonale wiedzą, czas Krishnana w serialu dobiegł końca w ten weekend, kiedy został wykluczony przez sędziów po potańcówce z inną weteranką wiadomości, 79-letnią Angelą Rippon.

Kiedy Krishnan Guru-Murthy (po prawej, na zdjęciu ze swoją partnerką do tańca Lauren Oakley) w końcu zgodził się założyć buty do tańca i dołączyć do tegorocznej obsady Strictly, miał bardzo mocne przemyślenia na temat tego, jak daleko zajdzie w fasadzie cekinów i brokatu.
Czas Krishnana w programie dobiegł końca w ten weekend, kiedy został wykluczony przez sędziów po potańcówce z inną weteranką wiadomości, 79-letnią Angelą Rippon.

Oznacza to, że nie dotarł w sobotę do słynnej sali balowej Tower Ballroom w Blackpool.

Jednak jego stopniowe zdobywanie twardości i błyskotliwości jest raczej metaforą doświadczeń 53-latka z ostatnich dwóch miesięcy, które zmieniły go ze statecznego prezentera w, jak to nazywa, „jednego z tych gadatliwych starców, którzy nagle nawiązują kontakt z ich emocje.” I cały czas płaczę.”

On tylko żartuje: większość ostatniego poniedziałku spędził we łzach po swoim odejściu i wsparciu byłych członków zespołu. „Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni i wszyscy, którzy wcześniej wypowiadali się na ten temat, twierdzili, że przetworzenie swoich uczuć w tej sytuacji zajmuje trochę czasu” – mówi.

wytrzymać. Pamiętaj, że to konkurs tańca… ale jak wiemy od poprzednich uczestników, ostatecznie chodzi o coś więcej.

Przeczytaj więcej: Krishnan Guru-Murthy z „Strictly” zalewa się łzami z profesjonalną partnerką Lauren Oakley, gdy po wyjściu zastanawiają się nad programem

„Od 35 lat wykonuję tę samą pracę, tylko dla różnych organizacji” – mówi.

„Możesz popaść w rutynę. Robienie czegoś zupełnie innego — to ogromna radość, gdy ci się to uda. To ryzyko jest bardzo satysfakcjonujące; naprawdę zmienia twoje spojrzenie na życie”.

U jego boku stoi jego żona fotografka Lisa – która dołącza do nas podczas wywiadu z ich dziećmi Jasmine (18 lat) i 16-letnim Jayem – z entuzjazmem potwierdza, że ​​jej mąż ma 18 lat perspektywy.

„Miał bardzo poważną pracę i możliwość wykonania jej skrupulatnie i całkowicie zanurzenia się w tym świecie, a także odkrycie, że naprawdę kocha taniec i że jest w tym bardzo dobry, była niesamowita” – mówi. Został narkomanem.

READ  ITV ogłasza zmianę harmonogramu z poważną zmianą w Good Morning Britain na koronację króla

I nie tylko na scenie tanecznej: podczas gdy Krishnan ma dziś na sobie stonowany czarny T-shirt, Jay wyjawia, że ​​jego ojciec miał ostatnio na sobie niewidzianą dotąd skórzaną kurtkę.

„Nigdy wcześniej nie widziałem go tak ubranego” – mówi, a Yasmin wspomina, że ​​niedawno przyszedł do niej na lunch w „tych naprawdę fajnych jasnoniebieskich spodniach”.

Następnie następuje utrata masy ciała. Po tym jak na początku tego roku przechylił szalę na 15. miejsce, stracił dwa i pół kamienia, a na początku „Strictly” tylko w połowie żartował, gdy powiedział, że ma motywację do zmniejszenia rozmiaru, ponieważ ma „seksowniejszą” żonę .

Ten rodzaj pogawędek sam w sobie jest nowym terytorium dla Krishnana, który zawsze był poważnym facetem. Ukończył Uniwersytet Oksfordzki i dołączył do Channel 4 w 1998 roku.

Obecnie jest głównym nadawcą przesłuchującym światowych przywódców i polityków, a także prezentuje A World Untold, serial dokumentalny o tematyce zagranicznej, który zabrał go do Indii, Afganistanu, Kambodży, Iraku, Republiki Południowej Afryki i Jemenu.

U jego boku stoi jego żona fotografka Lisa – która dołącza do nas podczas wywiadu z ich dziećmi Jasmine (18 lat) i 16-letnim Jayem – z entuzjazmem potwierdza punkt widzenia swojego męża, który ma 18 lat.
Następnie następuje utrata masy ciała. Na początku tego roku przechylił szalę na 15. miejscu, tracąc dwa i pół kamienia, a na początku „Strictly” tylko żartował, mówiąc, że motywację do zmniejszenia zatrudnienia miał „seksowniejszą” żonę.

Do Strictly Glitterball jeszcze daleko, a sam przyznaje, że przez długi czas łatwo było pokonać uporczywe metody producentów serialu.

„Na początku byłem chyba zbyt przywiązany do bycia poważnym dziennikarzem, a chyba nie robi się takich rzeczy” – mówi. „Ale w tym roku było inaczej. Chciałem się dobrze bawić i zrobić coś innego.

Lisa przyjęła ten pomysł z entuzjazmem i była mile zaskoczona, gdy odkryła, że ​​jej mąż „poczynił w związku z tym pewne ruchy”.

Studentka Jasmine była także wokalną cheerleaderką, przyznając, że „krzyczała z podniecenia”, kiedy zobaczyła materiał filmowy, na którym tańczy po raz pierwszy, pozostawiając „przerażonego i zawstydzonego” Jaya jako jedynego, który błagał ojca, aby tego nie robił.

Przeczytaj więcej: Krishnan Gurumurthy ujawnia, że ​​Strictly przywrócił „równowagę” swojemu życiu, pracując jako prezenter wiadomości relacjonując sytuację na Bliskim Wschodzie

„Myślałem, że to nie jest najlepszy pomysł” – przyznaje teraz nieśmiało. „Szczerze mówiąc, nie wierzyłem w niego zbytnio, jeśli chodzi o jego umiejętności taneczne, ponieważ poza jazdą na rowerze nie widziałem go zbytnio uprawiającego sport”.

Jego jedyną pociechą było ukryte podejrzenie, że jego ojciec nie przetrwa długo w serialu, co podzielali wszyscy członkowie rodziny.

„Myślę, że wszyscy myśleliśmy, że po kilku tygodniach skończę” – mówi Krishnan. „Zdecydowanie byłem ulubieńcem bukmacherów, który wychodził jako pierwszy”.

Potem, co wiesz, wraz ze swoją profesjonalną partnerką Lauren Oakley, w tym nieoczekiwanym, odważnym epizodzie i wkroczył aż do 8. tygodnia, zdobywając po drodze nawet przyzwoite wyniki (ich liczby w Charleston i Quickstep osiągnęły 30), podczas gdy On był walcząc z najgorszymi nerwami, jakich kiedykolwiek doświadczył.

READ  Wybierz Joel's Houston Happenings z Great Day Houston

„Nie mogę się doczekać, żeby kontynuować. Po raz pierwszy od dzieciństwa poczułem tego rodzaju motyle i przerażenie” – ujawnia.

„Oczywiście w wiadomościach czasami możesz czuć się trochę zdenerwowany, jeśli robisz coś związanego z ważną historią, ale nie miałem tego przeczucia „Jestem przerażony” aż do „Strictly”. – To było dla mnie nowe.

W Bristolu uczennica filologii angielskiej Yasmine mówi, że podczas oglądania z przyjaciółmi modliła się, aby jej ojciec nie upadł. Wszyscy obserwowaliśmy go w kuchni, wszyscy komentowaliśmy jego ruchy taneczne i byliśmy podekscytowani, gdy poprawnie wykonywał ćwiczenia. Ale zrobił to dobrze.

Pomogło to, że Krishnan natychmiast nawiązał kontakt z Lauren, 32-letnią byłą studentką dziennikarstwa telewizyjnego.

„Od samego początku radziliśmy sobie dobrze” – mówi Krishnan. „Lauren jest naprawdę zabawna i łatwo się z nią pracuje.”

Do Strictly Glitterball jeszcze daleko, a sam przyznaje, że przez długi czas łatwo było przeboleć uporczywe metody producentów serialu
Potem, co wiesz, wraz ze swoją profesjonalną partnerką Lauren Oakley, w tym nieoczekiwanym, odważnym epizodzie i wkroczył aż do 8. tygodnia, zdobywając po drodze nawet przyzwoite wyniki (ich liczby w Charleston i Quickstep osiągnęły 30), podczas gdy On był walcząc z najgorszymi nerwami, jakich kiedykolwiek doświadczył

To samo można powiedzieć o jego uczuciach do eklektycznej grupy, jaką byli jego koledzy, z którymi, jak twierdzi, nie było krzyżówek.

Nawiązał szczególnie bliskie relacje z byłą zawodową tenisistką Annabelle Croft (56 l.), która w wzruszający sposób opowiadała o tym, jak udział w programie pomógł jej uporać się z żałobą po nagłej śmierci jej męża Mela Colemana w tym roku na nowotwór.

Po powrocie do domu Lisa twierdzi, że jej mąż jest napięty i napięty harmonogram, w którym nadal przekazuje wiadomości, sprawia, że ​​prawie go nie widuje, chociaż on do niej dzwoni, aby przekazać mu aktualne informacje. Tymczasem Jay często widywał wieczorem swojego wyczerpanego ojca śpiącego na sofie i kazał mu iść do łóżka.

Przeczytaj więcej: Krishnan Guru-Murthy zostawia 16-letniego syna Jaya, narzekając, że zawstydził publiczność podczas występu na żywo Strictly Come Dancing

Jay w końcu zgodził się pójść na występ na żywo w trzecim tygodniu. Kiedy ustąpił, powitano go tabliczką kampanii wykonaną przez współgospodarzkę Claudię Winkleman z napisem „Hej Jay”, co było jego oczywistą zniewagą. W czwartym tygodniu, jak to ujął Krishnan, „komunikował się z Claudią za pomocą T-shirtów”.

Claudia miała koszulkę z napisem „Hello Jay”, a Jay miał koszulkę z napisem „Hello Claudia”. – Teraz wisi na górze. Do czasu swojego ostatniego pokazu Claudia miała na wystawie tylko kompletną tekturową wycinkę przedstawiającą Jaya.

Sugeruję, że sam Jay mógłby chcieć zapisać się w przyszłym roku, chociaż w tej chwili wydaje się to odległą perspektywą. „Właściwie nie sądzę, że jestem aż tak dobrym tancerzem” – mówi. „Może tata mnie nauczy”.

READ  Ticket Bank oferuje bezpłatny wstęp na przedstawienia teatralne w Londynie | etap

Mógł zrobić gorzej: Jedną z radości serialu jest widok mężczyzny w średnim wieku w okularach „popadającego we własne szczęście”, jak to ironicznie nazywa Lisa. Opinii publicznej z pewnością się to podobało: Krishnan twierdzi, że ludzie zatrzymywali go na ulicy, aby powiedzieć, że podoba im się to, co robi, podczas gdy nawet najbardziej nieznani politycy okazali się tajnymi wielbicielami.

„W zeszły poniedziałek przeprowadziłem wywiad z Jacobem Rees-Moggiem, który był niezwykle dramatycznym dniem zwolnienia Suelli Braverman i powrotu Davida Camerona, i wszystko, o czym rozmawialiśmy poza kamerą, było ściśle przestrzegane” – śmieje się.

„Kiedy przeprowadziłem wywiad z Keirem Starmerem i Rachel Reeves na tydzień przed konferencją Partii Konserwatywnej, oni chcieli tylko porozmawiać o Strictly. Tak naprawdę zdałem sobie sprawę, że pomogło mi to złagodzić moje relacje z ludźmi na tym poziomie, co jest tylko dobrą rzeczą.

Tym bardziej słodko-gorzki jest fakt, że podróż Krishnana dobiegła końca – w chwili, gdy on także opanował te nerwy.

Pomogło to, że Krishnan natychmiast nawiązał kontakt z Lauren (po lewej), 32-letnią byłą studentką dziennikarstwa telewizyjnego.

Jest to coś, o czym muszą pomyśleć najwięksi artyści, ale Krishnan upiera się, że i tak będzie tańczył dalej. „Lauren i ja zgodziliśmy się, że za każdym razem, gdy się spotykamy, zamiast chodzić na kolację, idziemy do studia tańca i to będzie nasze nadrabianie zaległości” – mówi.

Gdyby tylko producenci przyjęli radykalny pomysł, który wpadli na niego i Annabelle, nadal by tam był.

„Mówiliśmy, że cała sprawa z eliminacjami sięga XX wieku: dlaczego nie możemy wszyscy zostać w szkole i tańczyć co tydzień, a wtedy na koniec sezonu będziemy mogli wyłonić zwycięzcę?” On mówi. „Szczerze mówiąc, szkoda, że ​​w ogóle ludzie przychodzą, bo to wszystko jest bardzo zabawne”.

Jest to coś, o czym muszą pomyśleć najwięksi artyści, ale Krishnan upiera się, że i tak będzie tańczył dalej. „Lauren i ja zgodziliśmy się, że za każdym razem, gdy się spotykamy, zamiast chodzić na kolację, idziemy do studia tańca i to będzie nasze nadrabianie zaległości” – mówi.

Jeśli jest jedno przesłanie, które chce przekazać, jest ono następujące: „Musisz próbować nowych rzeczy, musisz się forsować i musisz podejmować wyzwania”.

Poprawił się także o kilka stopni w ocenie swoich dzieci. „Myślę, że to całkiem fajne” – przyznaje Jay. „A widok, jak często się uśmiecha, myślę, że to samo w sobie jest wspaniałe. Wygląda na najszczęśliwszego, kiedy tańczy”.

„Zawsze uważałam, że to świetne, ale to jest zupełnie inny poziom” – dodaje Jasmine. „Teraz ma przechwałkę”.

Czy może być większa pochwała niż nastolatka? „Zgodziłbym się na to” – mówi Krishnan.