Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sportowy Metaverse w Polsce? Polsko-estońskie Zetly i amerykańska firma technologiczna Transmira INC z Doliny Krzemowej zbudują Metaverse!

– reklamy –

Polsko-estońska firma Zetly, tworząca platformę sportową opartą na sieci blockchain, podpisała umowę o współpracy z Transmira Inc. US, która dostarcza platformę XR Metaverse, która łączy rozszerzoną rzeczywistość (AR), wirtualną rzeczywistość (VR) i trójwymiarowe (3D) przestrzenie z lokalizacjami w świecie rzeczywistym.

Zetly to firma, która tworzy ekosystem i rynek tokenów klubowych, NFT, pamiątek sportowych i portfela cyfrowego w jednym miejscu. Dzięki platformie All in One kluby będą mogły wydawać własne wirtualne tokeny, fani sportu będą mogli tworzyć własne NFT, a sportowcy będą mogli organizować własne kampanie i stowarzyszenia crowdfundingowe oraz oferować unikalne zestawy cyfrowe. Dlatego Zetly chce tworzyć rozwiązania, które umożliwią klubom generowanie nowych przychodów w oparciu o rozwiązania w zakresie technologii aktywów i zasobów cyfrowych. Dzięki platformie sportowej Zetly jest ekosystemem dedykowanym wszystkim sportom na świecie, niezależnie od dyscypliny. Platforma poprowadzi sport dzięki unikalnym rozwiązaniom, oferując system nagród, grę, głosowanie, bilety, transmisję na żywo i gry Play2 Earn. Teraz skupia się również na rozwiązaniach w Metaverse.

Organizacje i kluby sportowe mogą używać Sports Metaverse nie tylko do czerpania korzyści z nowych strumieni przychodów, ale także do zwiększania zaangażowania fanów. To szansa na rozwój, a jednocześnie idealna inwestycja dla tych klubów, które na pierwszym miejscu stawiają bliskie relacje ze swoimi kibicami. W dzisiejszych czasach fani chętnie wydają pieniądze, często za pomocą tokenów, aby poczuć wirtualne doświadczenia lub zdobyć nagrody, które można im wręczyć w cyfrowym świecie. Wraz z rosnącą popularnością rozwiązań opartych na NFT i innych zasobach cyfrowych pojawia się coraz więcej możliwości ich wykorzystania.

Transmira Inc. Jest to jeden z naszych innych partnerów oferujących przyszłościowe rozwiązania cyfrowe oparte na blockchain. Wierzymy, że Transmira ze swoją platformą Omniscape i we współpracy z Zetly pozwoli klubom sportowym wejść do świata Metaverse, którego nawet teraz nie mogą sobie wyobrazić, z możliwością jednoczesnego zarabiania pieniędzy i dostarczania swoim fanom niesamowitych nowych doświadczeń. ”powiedział Michael Geliger, dyrektor generalny Zetly.

READ  Polski Instytut klasyfikuje koty jako inwazyjny gatunek obcy

„To, co oferujemy jako Transmira, to możliwość tworzenia pełnowymiarowych cyfrowych stadionów binarnych (rzeczywistych i wirtualnych). Następnie wprowadzamy naszą opatentowaną technologię, która pozwala nam łączyć obiekty 3D i NFT ze specjalnymi produktami na rzeczywistych towarach. W ten sposób stworzymy kompletne rozwiązanie stadionowe.” Początkowo skupimy się na piłce nożnej w polskiej lidze, a następnie planujemy dalszą ekspansję.– Robert Rice, dyrektor generalny Transmira Inc.

Umowa o współpracy pomiędzy Zetly i Transmira Inc. Planuje również uruchomić ekskluzywny program pilotażowy z kilkoma innymi partnerami siłowni w Europie Wschodniej. W ramach tego programu wybrane kluby będą miały możliwość zbadania swoich stadionów i wprowadzenia ich w świat sportu Metaverse. Obie firmy poinformują o szczegółach programu na początku września.

www.zetly.io.

www.transmira.com

www.ominscape.com

Kontakt dla mediów: Christian Drignac, CMO Zetly, [email protected]

– reklamy –