Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kolejnym finalistą Szansy Na Sukces jest Aleksander Maląg – escYOUnited

W ten weekend powrócił i drugi odcinek ogólnopolskiej selekcji Junior Eurowizji, lepiej znanej jako Szansa Na Sukces. Tutaj rywalizowała kolejna grupa młodych i utalentowanych nadchodzących wokalistów, aby awansować do finału, który ma się odbyć za niecałe dwa tygodnie.

Szansa Na Sukces 2022 – Eurowizja Juniorów – Półfinał 2

Popularny polski program śpiewu, był w ostatnich latach wykorzystywany jako medium selekcji do Eurowizji Junior, od 2019 roku, a nawet Eurowizji również w 2020 roku.TVPOdniosła sukces w tym formacie dla młodych artystów, więc postanowiła to zrobić również w 2022 roku.

W zeszłym tygodniu na scenie pojawiło się pierwszych 7 młodych artystów, gdzie każdy uczestnik musiał wykonać cover piosenki z określonego tematu. Tematem ostatnich tygodni było „Wizyty zagraniczne„, a zamiast tego temat z tego tygodnia”Polska Eurowizja Juniorów”.

Polska ma już swoją historię na Eurowizji Juniorów i w sumie uczestniczyła w niej 8 razy. Pojawił się dwukrotnie, gdy zadebiutowała wersja mini, i co roku od powrotu do kraju w 2016 roku. Pomimo wyborów, wykonano 5 dawnych polskich piosenek z Eurowizji Junior, a 2 innym pozwolono zaśpiewać „The Popular Song” odkąd Polska gościła na Zamiast tego Eurowizja Junior.

Były to kolejne siedem aktów, które wykonali, z wymienioną również ich piosenką:

  1. Kornelia Sadowska – superbohaterka (Polska 19 JESC)
  2. Amelia Borkowska – Będę stała (Polska 20 JESC)
  3. Zosia Szuca – Ktoś (Polska 21 JESC)
  4. Aleksander Maloj – Moog Dome (Polska 17 JESC)
  5. Julia Kostyła – Każdym kim chcę być (Polska 18 JESC)
  6. Lena Wójcicka – Podziel się radością (19 wspólna piosenka JESC)
  7. Victoria Konys – #MoveTheWorld (20 wspólna piosenka JESC)

W końcu było Aleksander Malog Kto może pretendować do miana zwycięzcy drugiego półfinału, z których wszystkie zostały rozstrzygnięte przez osobiste jury, składające się z trzech następujących członków:

  • Lanberry (kompozytor Polska 18 i 19 JESC)
  • Vicki Gabor (zwycięzca JESC, Polska 2019)
  • Marek Siroki (polski komentator JESC)
READ  Zmiany w VAT w Polsce do 2021 r.: SLIM wprowadza pakiet VAT

Aleksander Malog Teraz dołączy do zwycięzców ostatnich tygodni Laura Bączkiewicz A Natalia słyszy Na końcuktóry odbędzie się 25 września, gdzie finalny zwycięzca będzie reprezentował Polskę w Erewaniu w Armenii.

Chociaż nie znamy jeszcze ich piosenek, nie #Jesteś Myślę, że Polska ma zwycięzcę na rękach, a oni mają #Jesteś Myślisz, że Polska znów odniesie sukces w tym formacie?
Posłuchajmy co #Jesteś Pomyśl o naszej stronie forum dobrze tutajLub odwiedź nas na FacebookA ŚwiergotA InstagramA youtubeA TIK Tok A niezgoda.

Źródła): TVP.pl & Eurowizja.org (obie w języku polskim)