Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spoilery EastEnders – Sharon postawiła ultimatum w sprawie małej Alyssy

East Enders Spoilery następują.

East EndersSharon Watts staje przed ultimatum w sprawie przyszłości jej wnuczki, Alyssy.

Sharon dowiedziała się o szokujących wiadomościach w tym tygodniu Jej zmarły syn Denise urodził córkę Alyssa Z nowicjuszem Jadą Linux.

Sharon była nieugięta, że ​​Jada skłamała na temat Dennisa we wtorkowym (9 listopada) odcinku, instruując ją, by zabrała Alyssę i nigdy nie wróciła do Walford.

BBC

Zach spotkał później Jadę w kawiarni, gdzie wyjawiła, że ​​ma nadzieję, że Alyssa będzie miała lepsze życie z rodziną Dennisa, ale nigdy nie sądziła, że ​​Sharon odrzuci swoją wnuczkę.

Po tym, jak Zack prosi ją, by przysiąc, że nie kłamie, Jada obiecuje, że będzie miała dowód na ojcostwo Alyssy, jeśli tego potrzebuje. Przyrzeczenie Jady wystarczyło, by przekonać Zacha, że ​​mówi prawdę.

Sharon pozostała wrogo nastawiona do rozmowy z Jadą, gdy Zach przyprowadził ją ze sobą, co spowodowało, że zaczęła krytykować Dennisa, że ​​„nienawidzi” swojej matki.

Świętołaki, Sharon

BBC

Jada upierała się: „Oszukałaś swojego męża i rozproszyłaś rodzinę, by zagrała kuguara. Uważał, że jesteś obrzydliwa”.

Sharon wycofała się, gdy Jada ujawniła, że ​​Dennis zwierza się jej ze swoich uczuć, więc teraz obowiązkiem Sharon jest naprawienie wszystkiego.

– Jest twoją wnuczką – zagroziła Jada – a jeśli nie chcesz się nią opiekować, zadzwoń do opieki społecznej, bo nic mi nie zostało.

W duff duff nocy Sharon ma złamane serce, gdy Jada wychodzi i zostawia z nią małą Alyssę. Czy to ostatni raz widzimy Jadę?

Hollyox, Jada

BBC

Widzowie nie mieli pojęcia, że ​​Dennis miał romans z Jadą w chwili jego śmierci w zeszłym roku, chociaż jej rewelacje na temat jego uczuć do Sharon z pewnością dotyczyły przodków Wolforda.

READ  France Télévisions będzie gospodarzem Konkursu Piosenki Eurowizji dla Młodzieży w 2021 r. W Paryżu

East Enders Jest emitowany w BBC One w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki.


Czytaj więcej East Enders Spoilery na naszej dedykowanej stronie głównej

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io