Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sonic Origins wystartuje w czerwcu z ulepszonymi czterema klasycznymi grami

W okresie poprzedzającym 31. urodziny Sonica (czy czujesz się już stary?), Sega wreszcie ujawniła szczegóły Sonic Originszrekonstruowany zbiór Jeż Sonic 1I 2I sonic 3 i kostki, I płyta audio CD. Nie oczekuj bezpośrednich wyprzedaży po tych klasykach Sega. Oprócz zaktualizowanej, przeprojektowanej grafiki dla istniejących konsol, Sonic Origins Zawiera nowe osiągnięcia, przedmioty kolekcjonerskie, ruchome spodenki, nowe tryby gry i nową parę tenisówek w tych starych klasykach.

w Sonic OriginsGracze będą mogli wybrać między grą w trybie klasycznym a trybem rocznicowym. W trybie klasycznym gracze poznają gry w całej ich oryginalnej okazałości i oryginalnych proporcjach. Tryb rocznicowy oferuje pełnoekranowe wrażenia wraz z niekończącym się życiem, więc nie musisz się martwić o wielokrotne zmiażdżenie na śmierć w strefie zakładów chemicznych (wiesz gdzie).

Sonic Origins Pozwala ci grać jako Sonic, Tails lub Knuckles we wszystkich czterech grach, dając ci szansę na pokonanie Metal Sonic jak Knuckles lub przelot przez strefę Green Hill jako Tails. Podczas gdy Sega dała fanom niezliczone pakiety pierwszych trzech Mój głos Gry, płyta audio CD Nie widzieliśmy właściwego ponownego wydania od 2011 roku. Nie wiadomo jeszcze, czy ta wersja gry będzie zawierała amerykańską, czy (bardzo lepszą) japońską wersję ścieżki dźwiękowej. Sędzia dla siebie.

Możesz zamówić grę w przedsprzedaży tutajWydaje się jednak, że Sega postanowiła uczynić ten proces tak zagmatwanym, jak to tylko możliwe. sega, Mój głos Fani udowodnili Otworzymy nasze portfele na wszystkoNie czyń tego trudniejszym, niż to konieczne.

Nie rozumiem, dlaczego wersja deluxe tej gry nie ma wszystkiego i dlaczego wszystkie profity są dziwnie rozłożone między wersjami.
Sega

Chociaż prawdopodobnie minie trochę czasu, zanim zobaczymy gameplay granice wokalneI Sonic Origins Idealnie nadaje się do zajmowania dotychczasowych fanów.

Sonic Origins pojawi się na Xbox, PlayStation, Nintendo Switch i PC 23 czerwca.

READ  Plotki głoszą, że tani iPad 9. generacji zadebiutuje dziś na imprezie Apple’a