Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pakiet baterii MagSafe może teraz ładować iPhone’a szybciej — 9to5Mac

Apple wypuściło nową wersję 2.7 Aktualizacja oprogramowania wewnętrznego pakietu akumulatorów MagSafe To obciąży twoje Iphone Szybciej. Oferuje teraz ładowanie 7,5 W w podróży, w porównaniu do zaledwie 5 W przed aktualizacją.

Aby móc ładować akumulatory o mocy 7,5 W w podróży, zaktualizuj pakiet baterii MagSafe do najnowszego oprogramowania układowego. Aktualizacja oprogramowania rozpocznie się automatycznie po podłączeniu akumulatora do telefonu iPhone. Aktualizacja oprogramowania może zająć około tygodnia.

Chociaż aktualizacja trwa bardzo długo, istnieje szybszy sposób aktualizacji.

Aby uaktualnić oprogramowanie sprzętowe za pomocą Maca lub iPada, podłącz jeden koniec kabla Lightning do USB do złącza Lightning na akumulatorze, a drugi koniec do Maca lub iPada. Aktualizacja oprogramowania zajmie około 5 minut.

Pakiet baterii MagSafe jest kompatybilny z telefonami iPhone 12 i 13. Wydany w lipcu 2021 roku nie był jednym z najpopularniejszych akcesoriów Apple. z gruba objętośćUżytkownicy iPhone’a byli zawiedzeni, że można go ładować tylko przy 5W. Był jednak nieco popularny wśród użytkowników iPhone’a 12 Mini, ponieważ największym zarzutem dotyczącym tego urządzenia był krótki czas pracy na baterii. Ogólnie rzecz biorąc, ładowanie jest nadal szybsze dzięki dobremu zasilaczowi o mocy 20 W, ale pakiet baterii MagSafe to dobra opcja dla użytkowników w podróży.

Aktualną wersję oprogramowania układowego można znaleźć, przechodząc do Ustawienia iPhone’a, a następnie Ogólne, Informacje, Pakiet baterii MagSafe.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

READ  Mówi się, że T-Mobile dodaje ochronę kodem PIN do procesu transferu