Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Shiba Inu wyprzedza o ponad 28%.  Czy jesteś na dobrej drodze, aby odzyskać utracone zyski?

Shiba Inu wyprzedza o ponad 28%. Czy jesteś na dobrej drodze, aby odzyskać utracone zyski?

Shiba Inu zanotował duże straty na początku tego tygodnia, tracąc miejsce w pierwszej dziesiątce pod względem kapitalizacji rynkowej, ale w ciągu ostatnich 24 godzin wzrósł o prawie 30%.

Akcje SHIB wzrosły o prawie 30%

Shiba Inu Jest to obecnie jedna z najlepiej działających kryptowalut na rynku. Wiodąca moneta memowa zwiększyła swoją wartość o ponad 28% w ciągu ostatnich 24 godzin, dając jej szansę na ponowne przejście do pierwszej dziesiątki listy.

Zacznij handlować Shiba Inu już teraz z eToro

W momencie pisania tego raportu, siwienie Jego cena wynosi 0,0000572 USD, co oznacza wzrost o 29% od początku dnia. Jego kapitalizacja rynkowa po raz kolejny przekroczyła 30 miliardów dolarów i może prześcignąć stablecoin USDC i ponownie stać się dziesiątą co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej.

Spotkanie przyszło zaledwie kilka dni później Owce odnotowały ogromny spadek. Spadek był wynikiem ruchu wielorybów o wartości ponad 2,3 miliarda dolarów siwienie Tokeny, które doprowadziły do ​​masowej wyprzedaży monety i spadku jej ceny handlowej.

Wykres SHIB/USD. Źródło: FXEMPIRE

Akcje SHIB mogą wzrosnąć w nadchodzących godzinach

Shiba Inu Może spojrzeć na szczyt oporu 0,0000065 $ w ciągu najbliższych kilku godzin, jeśli uda mu się utrzymać obecny impet. W chwili pisania tego tekstu wykres SHIB/USD jest byczy, a linia MACD znajduje się głęboko w obszarze dodatnim.

Wskaźnik siły względnej dla szarości Wkracza również na terytorium wykupienia, co wskazuje, że na rynek wchodzi więcej kupujących niż sprzedających. Przekraczając poziom oporu 0,0000065 $, SHIB może wzrosnąć i zbliżyć się do poziomu 0,000070 $. Kiedy tak się stanie, Shiba Inu wyprzedzi USDC i stanie się 10. co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej.

siwienie Nadal spada o 34% w porównaniu z rekordowym poziomem 0,00008616 USD i będzie potrzebował wsparcia szerszego rynku kryptowalut, jeśli zamierza ponownie wzrosnąć do tego poziomu.

READ  Liderzy G20 handlują w rzymskiej chmurze