Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sesja nagraniowa Forza Horizon 5 to epicka symfonia siły

Nie musisz być graczem symulującym ani wyścigowcem, aby docenić ten film. W rzeczywistości kwestionujemy wiarygodność entuzjastów Który Wariat samochodowy nie spędza przynajmniej kilku minut w raju samochodowym po kliknięciu przycisku play. Skorzystaj z naszej rady — po zakończeniu krótkiego wstępu odwróć te słuchawki i ciesz się dźwiękiem mocy.

Robiąc to, pamiętaj, ile wysiłku wkłada się w uczynienie nowoczesnej gry samochodowej tak realistyczną, jak to tylko możliwe. Ten film przedstawia kulisy gry Playground Games podczas pracy nad Forza Horizon 5, kolejną odsłoną popularnej serii Forza Horizon. Nacisk kładziony jest wyraźnie na dźwięk, a jak widzimy, jest to o wiele bardziej skomplikowane niż przyklejenie mikrofonu obok rury wydechowej. Dźwięki nagrywane są pod maską, w aucie, z tyłu auta, przy aucie, obok toru i to przy wszystkich prędkościach obrotowych silnika. Biorąc pod uwagę, że Forza oferuje setki samochodów, ten wysiłek jest poważnie Godny podziwu.

Jednak najlepszą częścią tego filmu jest muzyka spalinowa emanująca z wielu niesamowitych samochodów. Cóż, pickup Chevy, który pojawił się na początku lat 90., może nie być tak imponujący, ale nie znajdziesz lepszego modelu niż klasyczny amerykański V8 z napędem na wszystkie koła niż stary 350 Chevy. Pocisk może być inline sześć A80 Toyota Supra Czy Twoja prędkość jest większa? Jest więcej do sześciu z kultową Lancią Stratos, a jeśli lubisz egzotyczne supersamochody, co powiesz na Jaguara XJ-220? Film oferuje również jedyne w swoim rodzaju próbki silnika z silnikiem V4 w klasycznej Lancii Fulvii oraz V-twin używanym w Morgan 3 Wheeler. Jest tu coś dla każdego.

Jasne, to realistyczne dźwięki, ale jak przełożą się na Forza Horizon 5? Aby odpowiedzieć na to pytanie, Forza oferuje kolejny podgląd wideo cyfrowych wersji niektórych prawdziwych samochodów w zwiastunie zza kulis. Tak, do stworzenia wirtualnego samochodu potrzebne jest przetwarzanie sygnału, ale szczerze mówiąc, brzmi to całkiem nieźle.

READ  Endwalker otrzymuje ogromny wzrost zamówień w przedsprzedaży

mamy Obejrzałem zapowiedź gry Forza Horizon 5I wygląda świetnie. Nowa gra z siedzibą w Meksyku obiecuje wszystko, od wulkanów po ruiny Majów i wspaniałe biegi pustynne. Pojawia się 9 listopada na Xbox i PC i nie możemy się doczekać, aby go wypróbować.