Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy widzisz, kto ogląda Twój TikTok? Oto, co możesz zobaczyć

  • Nie możesz zobaczyć, kto ogląda Twoje filmy TikTok, ponieważ aplikacja nie ma tej funkcji.
  • TikTok daje użytkownikom możliwość sprawdzenia, ile razy ich wideo zostało obejrzane, ale nie pokazuje poszczególnych użytkowników ani kont, które oglądają.
  • Wcześni użytkownicy TikTok mogli zobaczyć, kto oglądał ich profil, ale TikTok jest jedną z wielu aplikacji społecznościowych, których zasady i funkcje stale się zmieniają.
  • Odwiedź Tech Reference Library Insider, aby uzyskać więcej historii.

To zupełnie normalne, że serwisy społecznościowe często zmieniają swoje zasady, funkcje i wytyczne dla społeczności. TIK Tok, Krótka platforma wideo, nie inaczej.

Kiedy TikTok został uruchomiony, miał funkcję, która pozwalała użytkownikom zobaczyć, kto odwiedził ich profil. Ale tak już nie jest. w odróżnieniu Instagram historie lub snapchatTam, gdzie użytkownicy mogą zobaczyć, kto ogląda ich treści, TikTok nie oferuje swoim użytkownikom możliwości sprawdzenia, kto oglądał ich filmy, ile razy obejrzano każdy film.

Czy widzisz, kto widzi Twój TikTok?

Nie, TikTok nie ma funkcji, która pozwalałaby użytkownikom wiedzieć, które konta oglądały ich filmy. Oznacza to, że chociaż możesz nie być w stanie dokładnie zobaczyć, kto ogląda Twoje filmy, Twoje zwyczaje dotyczące oglądania również pozostają anonimowe.

zamiast wyświetlacza Kim jest Oglądaj swoje filmy, pojawia się tylko TikTok Ile razy Filmy zostały wyświetlone w Twoim profilu.

Użytkownicy TikTok mogą zobaczyć, kto komentuje ich filmy, a także kto tworzypliki binarne‘ lub ‘zszyj’ (głównie modyfikacje wideo) do ich zawartości za pomocą Czynność w aplikacji.

Jak sprawdzić liczbę wyświetleń TikToks

1. Otwórz aplikację TikTok na pliku iPhone’a, iPada, lub Android.

2. Wybierz plik ja Ikona w prawym dolnym rogu. Spowoduje to przejście do Twojego profilu.

READ  10 najpopularniejszych telefonów w dziewiętnastym tygodniu

3. Tutaj możesz zobaczyć liczbę wyświetleń każdego filmu w lewym dolnym rogu. Nie otrzymasz powiadomienia, jeśli liczba wyświetleń wzrośnie, więc regularnie sprawdzaj swój profil, aby zobaczyć, ile wyświetleń uzyskały Twoje filmy.

Zrzut ekranu pokazujący, ile razy oglądano film z profilu TikTok

Możesz zobaczyć liczbę wyświetleń na dole każdego filmu w swoim profilu.

Mira Jabal / od środka


Jak sprawdzić, kto polubił lub opublikował Twoje TikToks

1. Z głównego ekranu aplikacji TikTok wybierz Plik W pudełku zakładka na dole.

2. U góry wybierz menu rozwijane.

3. Tutaj możesz filtrować powiadomienia, aby pokazać, które konta polubiły Twoje filmy, skomentowały Twoje filmy, obserwowały Cię lub wspomniały o Tobie.

Zrzut ekranu rozwijanej skrzynki odbiorczej na TikTok

W rozwijanym menu możesz zobaczyć wszystkie swoje działania.

Mira Jabal / od środka


Jak kontrolować, kto widzi Twoje TikToks

Jeśli nie chcesz udostępniać swoich treści nikomu, rozważ utworzenie profilu Prywatne konto TikTok.

Aby uczynić swoje konto prywatnym, przejdź do ja W prawym dolnym roguA Następnie wybierz ikonę z trzema kropkami (lub trzema liniami) w prawym górnym rogu, która nazywa się Ustawienia i prywatność. następnie wybierz Prywatność.

Zrzut ekranu ustawień TikTok i strony prywatności

Przejdź do „Prywatność”.

Mira Jabal / od środka


Na Prywatność Strona, przełącz kartę na Prywatne konto.

Zrzut ekranu strony prywatności TikTok

Przełącz przełącznik „Konto specjalne” w prawo.

Mira Jabal / od środka


Za pomocą konta prywatnego możesz zatwierdzać lub odrzucać nowych obserwujących, a także osoby, które mogą wysyłać do Ciebie prywatne wiadomości. Pamiętaj, że Twoje zdjęcie profilowe, biografia i nazwa użytkownika są publiczne.

Aby zablokować określonych użytkowników, przejdź do ich strony profilu i wybierz Profil menu żywności ikona u góry (w postaci trzech kropek lub poziomych linii) i dotknij blok na dole listy.