Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samsung Z Fold 4, który jest dziś w sprzedaży, został przekształcony w telefon z systemem Windows

Od 26 sierpnia będzie można kupić najlepszy składany telefon Samsunga, który jest Samsung Galaxy Z Fold 4. A dla osób, które tęsknią za sposobem, w jaki Microsoft robił telefony, mamy dobrą wiadomość: dzięki oprogramowaniu innych firm możesz zmienić najnowsze składane urządzenia w Windows Phone.

YouTube Mark Spurell wymyślone ustawienie Wyświetla zarówno stary, jak i nowy interfejs użytkownika systemu Windows na tym samym urządzeniu. Będziesz musiał pobrać osobne programy uruchamiające innych firm, które można łatwo znaleźć w sklepie Google Play. Square Home przekształci zewnętrzny wyświetlacz Z Fold 4 w kafelkowy wygląd projektu Metro firmy Microsoft, podczas gdy Win-X Launcher zmieni wewnętrzny ekran wielkości tabletu w bardziej nowoczesny wygląd pulpitu Windows 10.

Sprytną częścią jest sprawienie, by oba programy uruchamiały dobrze razem — aby to zrobić, musisz pobrać aplikację Bixby Routines i skonfigurować funkcje, które zamienią się z programem uruchamiającym Win-X po odblokowaniu ekranu, jak wyjaśnia Spurrell w swoim filmie :

To już całe oprogramowanie, jakie istniało wcześniej, ale wspaniale jest widzieć, jak działa razem, łącząc przeszłe i obecne mobilne interfejsy użytkownika Microsoftu, doskonale wykorzystując przestronny, 7,6-calowy ekran wewnętrzny Z Fold 4. Na szczęście jest bardzo łatwe do pobrania w sklepie Google Play, bez konieczności ładowania bocznego.

Oczywiście nadal będziesz musiał zapłacić ponad 1800 USD za Z Fold 4, aby ten podwójny odtwarzacz działał, ale jestem pewien, że jest tam kilku entuzjastów, którzy chcą za to zapłacić Samsungowi. Bądź w elitarnej firmie. A może zobaczymy więcej wyglądu Windows Phone na następnym Surface Duo, takim jak Android Central? sugerować.

Czytaj więcej: Galaxy Z Flip 4 vs Z Fold 4: porównanie nowych składanych telefonów Samsung, specyfikacje według specyfikacji