Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najważniejsze wiadomości: ogłoszono wydarzenie Apple, oficjalnie opóźniono iPadOS 16 i nie tylko

Zaznacz swoje kalendarze! Apple oficjalnie ogłosiło, że w środę, 7 września, zorganizuje wydarzenie medialne, na którym możemy spodziewać się iPhone’a 14 i dodatkowych zapowiedzi. Nietypowo wczesna oficjalna zapowiedź może być o dwa tygodnie przed terminem ze względu na zapowiedź powrotu niezależnych wydarzeń medialnych po raz pierwszy od prawie trzech lat.


Inne wiadomości w tym tygodniu obejmowały potwierdzenie od Apple, że iPadOS 16 jest nieco opóźniony i nie zostanie uruchomiony wraz z iOS 16 w przyszłym miesiącu, rozszerzenie programu samonaprawy Apple na komputery Mac oraz nowe plotki na temat linii iPhone 14 i nadchodzącego MacBooka Pro modele. Czytaj dalej, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tych historii i nie tylko!

Apple ogłasza wydarzenie 7 września z hasłem „Far Out”

Apple ogłosił w tym tygodniu, że będzie Spotkanie osobiste odbędzie się w środę, 7 września w Steve Jobs Theatre. Jak zwykle oczekuje się, że wydarzenie będzie dotyczyć nowych modeli iPhone 14 i Apple Watch Series 8, a my powinniśmy poznać daty premiery dla iOS 16 i watchOS 9.

zdalne wydarzenie


Plotki wskazują, że Apple to planuje Kilka urządzeń zostanie wydanych do końca rokuw tym nowe modele iPada, iPada Pro, Maca mini, Maca Pro, Apple TV, AirPods Pro i nie tylko, więc zawsze istnieje możliwość zaprezentowania co najmniej jednego lub dwóch z tych produktów na naszym wrześniowym wydarzeniu.

Oczekuje się również, że Apple zorganizuje wydarzenie w październiku tego roku, więc sezon jesienny powinien być jak zwykle pracowity dla firmy.

Apple potwierdza, że ​​iPadOS 16 został opóźniony i będzie działał jako iPadOS 16.1

Raport uzupełniający z BloombergMark Gorman, który twierdził, że iPadOS 16 będzie Wydany w październikuApple ma Potwierdź, że aktualizacja oprogramowania zostanie wydana później niż zwykle.

iPadOS 16. głowa


Zamiast iPadOS 16.0, Apple powiedział, że aktualizacja zostanie wydana jako iPadOS 16.1 w pewnym momencie po wydaniu iOS 16 dla iPhone’a.

READ  Motorola Moto E40 rozpoczyna pierwszą sprzedaż za pośrednictwem Flipkarta; Sprawdź ceny, oferty i specyfikacje

iOS 16 nadal ma zostać wydany na iPhone’a we wrześniu, jak zwykle.

Apple rozszerza program samoobsługowych napraw o MacBook Air i MacBook Pro

Jabłko w tym tygodniu Rozszerzony program samoobsługowy do modeli MacBook Air i MacBook Pro Wyposażony w chipy serii M1, oszczędzając klientów w Stanach Zjednoczonych Dostęp do określonych częściPrzewodniki i narzędzia do samodzielnego wykonywania napraw.

Samoobsługowa naprawa Apple, sierpień 2022 r.


Chociaż rozszerzenie programu jest dobrą wiadomością dla ruchu naprawczego, serwis naprawczy iFixit powiedział, że program Udało mu się sprawić, by MacBooki „wyglądały mniej naprawialne”.

Obrazy rzekomo przedstawiające rzeczywiste wycinki ekranu iPhone’a 14 Pro i elementy paska stanu

Oczekuje się, że ekran iPhone’a 14 Pro otrzyma nowy wzór wycięcia i ziarna zamiast wycięcia, wygląda na to, że nastąpią pewne zmiany w sposobie, w jaki iOS obsługuje system przedniej kamery w nowych modelach.

shrimpapplepro iphone 14 pro max Zamów zrzut ekranu


Wyciekły zdjęcia i zrzuty ekranu Wskazuje, że wskaźniki sieci komórkowej / Wi-Fi / baterii na pasku stanu przesuną się nieco w dół i w prawo, aby lepiej dopasować wygląd nowego systemu kamer.

Oczekuje się, że nowy 14-calowy i 16-calowy MacBook Pro wejdzie do masowej produkcji w tym roku

Nowe 14-calowe i 16-calowe modele MacBooka Pro Wejdzie do masowej produkcji w ostatnim kwartale 2022 r.Według analityka Apple Ming-Chi Kuo.

14 vs 16 cali mbp m2 pro i maksymalna przewaga


W tweecie Kuo powiedział, że nowe 14-calowe i 16-calowe modele MacBooka Pro mogą nadal mieć układy oparte na najnowszym procesie 5 nm opracowanym przez TSMC, ponieważ wytyczne finansowe TSMC wskazują, że firma nie zacznie otrzymywać przychodów z produkcji układów 3 nm do 2023 r.

Fani iPhone’a Mini: na co zwrócić uwagę podczas uruchamiania modeli iPhone’a 14

Chociaż plotki sugerują, że w tym roku nie będzie iPhone’a 14 mini, biorąc pod uwagę słabą sprzedaż iPhone’a 12 mini i iPhone’a 13 mini, fani mniejszego 5,4-calowego smartfona Apple nadal będą mieli opcje.

READ  Halo Infinite ukaże się 8 grudnia, oznaczając 20 lat sukcesu franczyzy

iPhone mini Wonder żółty kolor


Sprawdź nasz artykuł na Czego powinni szukać fani iPhone’a mini po premierze iPhone’a 14 Aby zapoznać się z przeglądem opcji kupowania w przyszłości, w tym iPhone SE trzeciej generacji i nie tylko.

Biuletyn MacRumors

Każdego tygodnia publikujemy biuletyn e-mailowy, taki jak ten, który podkreśla najważniejsze historie Apple, co sprawia, że ​​jest to świetny sposób na krótkie podsumowanie tygodnia, które obejmuje wszystkie główne tematy, które omówiliśmy, i łączy ze sobą powiązane artykuły. widok obrazu.

Więc jeśli chcesz mieć? Najważniejsze wiadomości Podobnie jak powyższe podsumowanie dostarczane do Twojej skrzynki e-mail co tydzień, Zapisz się do naszego newslettera!