Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samsung właśnie ogłosił premierę składanych smartfonów Galaxy Z Fold 6 i Flip 6 wyposażonych w zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji.

Samsung właśnie ogłosił premierę składanych smartfonów Galaxy Z Fold 6 i Flip 6 wyposażonych w zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji.

SAMSUNG


Dwa z najpopularniejszych telefonów z Androidem od kilku lat Składane urządzenia SamsungaDziś rano firma ogłosiła najnowsze wersje tych zaawansowanych smartfonów, Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6. Do najważniejszych tegorocznych aktualizacji należą: Integracja sztucznej inteligencji Dzięki Google AI i Google Gemini oraz cieńszym, jaśniejszym i składanym wyświetlaczom o wyższej rozdzielczości.

Oznacza to dla Ciebie bardziej przyjazną dla użytkownika i szybszą obsługę z dostępem do wielu nowych funkcji i sposobów interakcji z telefonem. Nowe Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6 są już dostępne w przedsprzedaży, a wysyłka rozpocznie się 24 lipca 2024 r.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o telefonach, w tym także informacje o tym, jak skorzystać z atrakcyjnych ofert dostępnych w przedsprzedaży.


Samsung Galaxy Z Flip 6: lepsze aparaty, sztuczna inteligencja i nie tylko

Samsunga Galaxy Z Flipa 6

SAMSUNG


Zwiększona trwałość, ulepszone wyświetlacze, lepszy system aparatu i wbudowana sztuczna inteligencja Google to tylko niektóre z najważniejszych ulepszeń, jakie oferuje nowy Samsung Galaxy Z Flip 6. Jest teraz cieńszy, lżejszy i oferuje baterię o pojemności 4000 mAh (dzięki czemu możesz spodziewać się pracy na baterii przez cały dzień).

Nowe funkcje Google AI wbudowane w telefon obejmują tłumaczenie na żywo między językami oraz dostęp do aplikacji Google Gemini AI, która umożliwia czatowanie z AI w celu wpisywania tekstu i wykonywania wielu innych zadań. Telefon może podsumowywać duże dokumenty tekstowe, nagrywać rozmowę, zajęcia, spotkanie lub rozmowę telefoniczną, a sztuczna inteligencja niemal natychmiast transkrybuje i podsumowuje rozmowę.

Główny szeroki aparat z tyłu telefonu oferuje teraz rozdzielczość 50 MP i wykorzystuje silnik ProVisual oparty na sztucznej inteligencji, aby automatycznie poprawiać zdjęcia i filmy. Całość uzupełnia ultraszerokokątny aparat 12 MP. A jeśli chodzi o edycję zdjęć i filmów, Photo Assist z Galaxy AI zapewnia ulepszone narzędzia, które są łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Wyświetlacz AMOLED ma przekątną 3,4 cala, maksymalną jasność 1600 nitów, częstotliwość odświeżania 60 Hz i oferuje rozdzielczość 720 x 748 pikseli. Po rozłożeniu główny wyświetlacz Dynamic AMOLED 2x oferuje obszar ekranu o przekątnej 6,7 cala, rozdzielczości 2640 x 1080 pikseli, maksymalnej jasności 2600 nitów i adaptacyjnej częstotliwości odświeżania 120 Hz. Telefon waży zaledwie 6,6 uncji. Po złożeniu ma wymiary zaledwie 3,35 x 2,83 x 0,59 cala, dzięki czemu z łatwością mieści się w kieszeni.

Telefon współpracuje z procesorem Snapdragon 8 Gen 3 Mobile Platform for Galaxy, który pracuje z częstotliwością taktowania 3,4 GHz, dzięki czemu jest najszybszym składanym telefonem Samsunga w dotychczasowej historii. Telefon posiada również stopień wodoodporności IP48. Ponieważ sztuczna inteligencja rozwija się tak szybko, Samsung zobowiązał się do wspierania telefonu nowym systemem operacyjnym i aktualizacjami zabezpieczeń przez siedem lat.

Telefon dostępny jest w 6 kolorach obudowy.

Jeśli szukasz kompaktowego, składanego smartfona z Androidem, który w pełni wykorzystuje Google AI, zaktualizuj Samsunga Galaxy Flip 6 do nowego i skorzystaj z rabatów oferowanych obecnie w przedsprzedaży. W tej chwili możesz otrzymać do 650 USD kredytu w zamian za swój stary, spełniający kryteria telefon, składając zamówienie w firmie Samsung, a także otrzymać bezpłatną aktualizację pamięci (o wartości 120 USD). Ponadto, jeśli podczas zakupu aktywujesz telefon w sieciach AT&T, Verizon, T-Mobile lub US Cellular, otrzymasz także roczny abonament Samsung Care+ za darmo.

Tymczasem Amazon oferuje hojną ofertę w przedsprzedaży, która obejmuje kartę podarunkową Amazon o wartości 200 dolarów jako bonus.


Samsung Galaxy Z Fold 6: Idealny do zwiększonej wielozadaniowości

Samsunga Galaxy Z Folda 6

SAMSUNG


Dla zaawansowanego użytkownika, który chce mieć większy ekran i więcej możliwości niż tradycyjne smartfony, ale nie chce nosić ze sobą bardziej złożonego urządzenia FalaNowy Galaxy Z Fold 6 to najlepszy telefon hybrydowy, a ten nowy model jest cieńszy i lżejszy niż kiedykolwiek.

Po otwarciu uzyskujesz dostęp do 7,6-calowego ekranu dotykowego, który jest w pełni kompatybilny z dołączonym rysikiem S Pen. Oznacza to, że możesz pisać odręcznie, rysować i robić notatki bezpośrednio na ekranie. Jednak dodanie Google AI to największy postęp w stosunku do ubiegłorocznego Galaxy Z Fold 5.

Telefon waży 8,43 uncji i po rozłożeniu ma tylko 0,22 cala grubości. Galaxy Fold 6 jest dostępny w pięciu wybranych kolorach obudowy i ma żywotność baterii do 77 godzin. A ponieważ jest zasilany przez procesor Snapdragon 8 Gen 3 dla Galaxy, możesz spodziewać się o 18% większej wydajności procesora, o 19% większej wydajności procesora graficznego i lepszej wydajności sztucznej inteligencji na urządzeniu w porównaniu do Galaxy Z Fold 5. Wybierz pomiędzy 256 GB lub 512 GB Lub 1 TB pamięci wewnętrznej.

W okresie przedsprzedażowym firma Samsung oferuje natychmiastowy kredyt w wysokości do 1200 USD na Twoje stare (kwalifikujące się) urządzenie oraz bezpłatną aktualizację przestrzeni dyskowej (o wartości 240 USD). Ponadto, jeśli telefon został aktywowany w sieciach AT&T, Verizon, T-Mobile lub US Cellular podczas zakupu od firmy Samsung, otrzymasz roczny abonament Samsung Care+ za darmo.

Amazon oferuje również hojną ofertę w przedsprzedaży, która obejmuje kartę podarunkową Amazon o wartości 300 dolarów jako bonus.


Dziś zapowiedziano kolejne nowe technologie od Samsunga

W przedsprzedaży (do 23 lipca) kupując Samsung Galaxy Z Flip 6 lub Samsung Galaxy Z Fold 6, możesz w zestawie niedawno zaprezentowane bezprzewodowe słuchawki douszne Samsung Galaxy 3 Pro lub nowy smartwatch Galaxy Watch Ultra otrzymać dodatkowy rabat 25% na jeden lub oba produkty towarzyszące.


READ  Asus ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582 z Intel Core i7-12700H i GeForce RTX 3060 teraz 20% taniej w Amazon