Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samsung ogłasza nowozelandzkie nowozelandzkie telewizory 2021, w tym modele Neo QLED

Modele Neo QLED 4K pojawią się w Aotearoa w cenach od nieco poniżej 2900 USD, a modele 8K za niecałe 9000 USD.

Nowe projektory Samsunga przyjeżdżają do kraju dla ludzi, którzy chcą wydać więcej na tworzenie kina domowego.

Premiere to projektor laserowy krótkiego rzutu, który zapewnia rozdzielczość HDR10 + z certyfikatem 4K, rozmiar ekranu do 130 cali i 2800 lumenów ANSI – ale będzie kosztować do 13000 USD.

Chociaż może to być ogromna suma do wydania na ulepszenie oglądania filmów w domu, Nowozelandczycy podobno w ciągu ostatniego roku bardziej rozpowszechniali się na elektronice domowej w związku z ograniczeniami pandemii COVID-19.

McElroy mówi, że Samsung miał za sobą wspaniały rok.

„Jeśli spojrzeć na obecny procent, jaki Samsung ma na rynku telewizorów w Nowej Zelandii, to pod koniec 2020 roku – według GfK – Samsung uzyskał nieco ponad 40 procent wartości rynku. To ponad 35 procent zakończyliśmy rok 2019 Z „.

Wszystkie modele 2021 są wyposażone w piloty zasilane energią słoneczną, co oznacza, że ​​nie trzeba wymieniać baterii, a ostatecznie mniej baterii trafia na wysypiska śmieci. Można go również ładować za pomocą oświetlenia pokojowego zamiast słońca.

Podobnie jak w przypadku podobnych LG I SonyNajnowsze telewizory Samsunga oferują również graczom specjalne ulepszenia, takie jak możliwość grania w 4K przy 120 klatkach na sekundę. Nowa funkcja „Game Bar” wyświetla informacje, takie jak wyświetlanie bieżących klatek i opóźnienie wejścia.

Na początku tego roku Samsung ogłosił Telewizor Micro LED To osobna technologia, nowsza i znacznie droższa niż Mini LED – miała zostać wprowadzona na rynek w 2021 roku, ale nie została dołączona do innych modeli ogłoszonych w tym tygodniu jako nadchodzące do Nowej Zelandii.

Samsung nie określił konkretnej daty dostępności telewizorów Neo QLED w Aotearoa, ale powiedział, że będzie to „od początku maja”, a nowe projektory będą dostępne od tego tygodnia.

READ  Konsole PS5 i Xbox są już dostępne w ramach Walmart Plus