Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przygotuj swój OnePlus 8 5G ze zniżką 50% już dziś w B&H Photo

B&H Photo po raz kolejny oferuje najniższą jak dotąd cenę wariantu Verizon OnePlus 8. Przy oryginalnym 800 USD możesz Kup ten szablon za 400 USD. Ten telefon zwykle kosztuje więcej niż oryginalny model OnePlus 8, ponieważ jest kompatybilny z siecią mmWave firmy Verizon. Ponieważ jednak B&H sprzedaje go jako odblokowany, będzie działał w sieciach AT&T i T-Mobile, jeśli którykolwiek z nich jest Twoim preferowanym operatorem telefonicznym.

OnePlus 8 zawiera 6,5-calowy wyświetlacz OLED, częstotliwość odświeżania 90 Hz i 128 GB pamięci. Pomimo swojego następcy, OnePlus 9Który zadebiutował kilka tygodni temu, przy cenie 400 USD, to wciąż świetna okazja dla osób, które chcą przejść na smartfon z obsługą 5G i nie wydają dużo.


OnePlus 8

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wariant Verizon OnePlus 8 jest jedynym modelem obsługującym sieć mmWave 5G operatora, a także podsieć 6GHz. To urządzenie jest odblokowane, więc może być również używane z AT&T i T-Mobile 4G lub 5G.

Woot ponownie oferuje najniższą cenę na Samsung Galaxy Buds Pro. Zwykle 200 $, możesz Zdobądź nową parę za 165 USD, Obejmuje bezpłatną standardową wysyłkę, jeśli masz konto Amazon Prime.


Samsung Galaxy Buds Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Samsung Galaxy Buds Pro to połączenie technologii zastosowanej w Buds Plus i Buds Live, z najlepszą jakością dźwięku, jaką firma osiągnęła do tej pory.

Jeśli posiadasz zegarek Apple Watch lub niedawno kupiłeś go w rozmiarze 40 mm lub 44 mm i chcesz kupić nowy pasek, Kradnie codziennie Postęp Brzeg Czytelnicy mają możliwość zakupu Apple Watch Sport Loop w wybranych kolorach za 18 USD po wprowadzeniu kodu Virgiablue Kiedy wychodzisz. Cena ta obejmuje również roczną gwarancję udzieloną przez Apple.

READ  Firma Microsoft udostępnia system Windows 10 21H1 jako niewielką aktualizację systemu operacyjnego

Zapamiętaj; Są to pierścienie sportowe marki Apple, które zwykle kosztują 49 USD i nie są zespołem innej firmy. Daily Steals ma również wiele kolorów, które nie są już dostępne w bezpośredniej witrynie Apple. Tylko dwa kolory („Pride” i „Red”) są dostępne w rozmiarze 40 mm, podczas gdy model 44 mm ma sześć kolorów w magazynie.


Opaska sportowa Apple Watch (40 mm i 44 mm)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Pierścienie sportowe w połączeniu z Apple Watch. Czytelnicy Verge mogą otrzymać 1 odcinek sportowy z Daily Steals za jedyne 18 USD z kodem promocyjnym Virgiablue Złóż wniosek przy kasie.

Mówiąc o dobrych ofertach, jeśli jesteś zainteresowany wyborem głośników Vizio Elevate, które obejmują 18 głośników i obsługę Dolby Atmos i DTS: X, Wellbots nadal oferują ofertę na ten produkt. Zwykle 1000 $, możesz dostać ten obrotowy głośnik niskotonowy za jedyne 779 $ po wpisaniu kodu THEVERGEVIZ Kiedy wychodzisz.


Głośniki Vizio Elevate

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Głośniki obrotowe Vizio z 18 głośnikami, 8-calowym bezprzewodowym subwooferem, obsługujące Dolby Atmos i DTS: X.

31 marca Nintendo wycofało się Super Mario 3D All-Star W sklepie Switch eShop obecnie trudno znaleźć fizyczne kopie. Ale jeśli przegapiłeś odebranie tego kolekcjonera, Najlepsza oferta I Walmart Masz fizyczne kopie gry dostępne za 50–10 USD w stosunku do pierwotnej ceny. Jeśli nadal musisz odebrać kopię, zrób to teraz Na pewno Bądź na to czas.


Super Mario 3D All-Star

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Śledź Nintendo Super Mario All Stars Na SNES firma wypuściła tę partię historycznych tytułów 3D, w tym Super Mario 64, Super Mario Sunshine, I Super Mario Galaxy.