Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gra deskorolkowa OlliOlli World jest jak Pora na przygodę

Olly Ole WorlD, nowa platforma od Rolka7 A sekcja specjalna przenosi deskorolkę w dziwne i egzotyczne miejsce.

Pierwszy zwiastun gry inspirowanej skateboardingiem został dziś upuszczony, a rozgrywka wygląda bardzo płynnie. Podstawowy naukowiec Wydaje się podobny do Grupa Alto – Gracze będą wędrować po różnych kolorowych środowiskach, wiążąc ze sobą sztuczki na swojej deskorolce.

Gra jest estetycznym wyjściem z Pierwsze dwa tytuły dla pierwszego Olivera. Bohaterowie są równie uprzejmi i ekscentryczni jak jej nadmorskie miasteczko o słodkich barwach. Jest żaba ubrana w kostium inspirowany waporyzacją i pomarańczowa mewa z wydatnymi sutkami, żeby wymienić tylko kilka. Spójrz na postacie z programu telewizyjnego, Czas przygody. Podczas gry będziesz mógł dostosować swojego skatera za pomocą wszelkiego rodzaju głupich strojów.

W swoim wydaniu Simon Bennett, współzałożyciel Roll7, powiedział, że zespół „chciał objąć dziwną, wspaniałą i różnorodną stronę kultury deskorolkowej grą o wyprawie ze znajomymi na wycieczkę, znajdowaniu szalonych miejsc, robieniu zjazdów szalone sztuczki, a co najważniejsze, jazda na łyżwach jest w zasięgu wzroku! ”

Fajne jest to, że gra pozwoli ci dostosować poziom trudności – więc jeśli twoja gra na deskorolce cię przeraża, nadal możesz zacząć. Dla tych, którzy chcą podjąć wyzwanie dodatkowe, gracze będą mogli „osiągnąć mistrzostwo na milionach unikalnych poziomów piaskownicy” i pozwolić graczom „zmierzyć się z przyjaciółmi i innymi rolkarzami z całego świata na niezliczonych proceduralnych i łatwo dostępnych poziomach”.

Podstawowy naukowiec Pojawi się na Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Windows PC, Xbox One i Xbox Series X i zostanie wydany przed 31 marca 2022 roku.

READ  Australijska mama ujawnia, jak usunąć trudne plamy z garnków w SECONDS za pomocą 2 podstawowych składników