Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ryan Mullen zajmuje ósme miejsce pod względem nadziei wielu biegaczy w Tour of Poland – The Irish Times

Cel Sama Bennetta, aby wygrać etap w Tour of Poland, został w środę ponownie sfrustrowany, ponieważ piąty etap wyścigu zakończył się poważnym krachem, który pokrzyżował nadzieje wielu biegaczy.

Kolega z zespołu Bora Hansgrohe i były mistrz irlandzkich wyścigów szosowych Ryan Mullen zdołali przebrnąć przez bałagan i zająć ósme miejsce.

Bennett był jednym z wielu, którzy zostali zatrzymani, gdy kilku jeźdźców uderzyło w dach w ciągu ostatniego kilometra, blokując drogę. Mullen miał szczęście, że uniknął kolizji i przedarł się przez barierę, goniąc mocno do linii.

Niemiecki sprinter Phil Bauhaus (Bahrajn – Victorius) był najszybszym z siedmiu jeźdźców, którzy wciąż byli na miejscu w sprincie. Mullen znalazł się tuż za nimi, spóźnił się tak późno.

Wyścig trwa dalej, w czwartek jedzie na czas, co może mu odpowiadać, jeśli dostanie zielone światło. Piątkowy ostatni etap powinien dać kolejną szansę na sprint, coś, co Bennett ma nadzieję podjąć i odnieść sukces.

Tymczasem Cameron Orr zajął w środę czwarte miejsce w turnieju Commonwealth Games MTB, a jego kolega z Irlandii Północnej Chris McGlinchy był dziewiąty. Darren Rafferty i Joanna Patterson wystartują w czwartek w jeździe na czas, a Alice Sharp w niedzielę weźmie udział w wyścigu szosowym kobiet.

W poniedziałek zajęła piąte miejsce w wyścigu zerowym, o włos tracąc medal.

W niedzielę Orr, Rafferty, Maglinci i Matthew Tygart pojadą w męskim wyścigu szosowym.

READ  Hurkacz, Majchrzak dają pierwsze zwycięstwo Polsce w Pucharze ATP 2022 | Wycieczka ATP