Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rugby: Sydney Roosters Show ogłoszone dla wszystkich Black TJ Perenara

Zgłoszony kontrakt TJ Perenary z Sydney Roosters blednie w porównaniu z podobną umową oferowaną Sonny Billowi Williamsowi w 2020 roku. Zdjęcie / Photosport

Jeśli Sydney Roosters zdołają zwabić pomocnika All Blacks TJ Perenarę z dala od związku rugby do NRL, mogą w końcu zapłacić zaskakująco niską kwotę za jego usługi.

W piątek pojawiły się doniesienia, że ​​Perinara prowadzi rozmowy z Kogutami I inne kluby NRL, aby określić jego następny dom sportowy, gdy jego kontrakt rugby w Nowej Zelandii wygaśnie pod koniec 2021 roku.

Były kapitan Hurricanes i weteran 69-Testów obecnie wystawia swój kontrakt na J-League z Red Hurricanes, decydując się na zawarcie krótkoterminowego kontraktu za granicą pod koniec zeszłego roku. Teraz, najwyraźniej, Koguty chcą również zapewnić usługi Perenary na krótką metę podczas tego, który stał się dla klubu sezonem pełnym kontuzji.

Rozgrywający supergwiazda Luke Keary i były kapitan Jake Friend stracili Roostersa podczas pozostałej części sezonu NRL, a Sydney Morning Herald donosi, że Perenara może pomóc pokonać te luki już w czerwcu za cenę około 140 000 NZ $.

Obecny kontrakt J-League Berenary wygasa 23 maja i po przybyciu do Australii będzie musiał poddać się kwarantannie przez dwa tygodnie. Tak więc najwcześniej mógł wejść na boisko dla Kogutów 12 czerwca podczas rundy 14, a 11 meczów pozostało do końca sezonu zasadniczego.

Dla Berenary proces ten łączy się z rażącym brakiem doświadczenia w grze w lidze rugby. Kiedy trener Roosters Trent Robinson podpisał kontrakt z Sonnym Billem Williamsem w podobnej roli w 2020 roku, jego wprowadzenie do zespołu było powolne. Jest więc zrozumiałe, że Perenara jest wolniejsza.

Subskrybuj Premium

Chociaż Robinson podkreślał dyskusje dwustronne, mówi, że jest to na początkowym etapie.

„Zwolnijmy trochę i nie wyprzedzajmy siebie” – powiedział Robinson mediom w piątek.

READ  Stracona bramka w dogrywce oznacza zwycięstwo Waratahów nad krzyżowcami

– Cieszymy się z raportu z dyskusji, ale nie przesadzajmy z jego grą w pierwszym meczu i tak dalej. Zrobimy to krok po kroku.

Doniesiono, że Sonny Bill Williams zarobił 161000 dolarów nowozelandzkich od Roosters za swoją kadencję w klubie w 2020 roku, która rozpoczęła się tylko czterema meczami pozostałymi w sezonie zasadniczym.