Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

RPG Maker Unite Szczegóły animacji postaci i specyfikacje graficzne zasobów

Gry Gotcha Gotcha Wydano nowe informacje i zrzuty ekranu dla Zjednoczcie twórców RPG Składać Gra RPG Animacje postaci w narzędziu do budowania i specyfikacje graficzne zasobów oraz kolejna nowa wirtualna postać.

Poznaj szczegóły poniżej.

■ bardzo Poprawiapostać z kreskówki! Teraz ze zmieniającymi się stylami i ramkami

– Wzory animacji będą się zmieniać!

Zjednoczcie twórców RPG

W poprzednim Kreator RPG Tytuły w ich domyślnym stanie, animacja postaci została ograniczona do maksymalnie trzech stylów ze względu na różne ograniczenia projektowe. w Zjednoczcie twórców RPGTo ograniczenie już nie istnieje, a użytkownicy mogą teraz swobodnie tworzyć i określać liczbę klatek oraz sposób ich przenoszenia, o ile pliki animacji mieszczą się w limicie rozmiaru obrazu!

Uwolnij swoją wyobraźnię z Zjednoczcie twórców RPG Nadszedł czas, aby postacie w grze były bardziej żywe i żywe niż kiedykolwiek!

— Przykład standardu zasobu animacji postaci w terenie.

Zjednoczcie twórców RPG

— Przykład standardów zasobów animacji bitwy w widoku z boku.

Zjednoczcie twórców RPG

Animowane przykłady początków postaci wirtualnych. Sześć do ośmiu klatek.

Zjednoczcie twórców RPG

Spraw, by bitwy w widoku z boku były gorętsze niż kiedykolwiek, dodając więcej klatek i/lub więcej fajnych animacji!

■ Standardy zasobów map — teraz dostępne głównie w dzienniku deweloperów nr 3

Zjednoczcie twórców RPGZgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami domyślna rozdzielczość jest ustawiona na Full HD (1920 x 1080). Oczywiście oznacza to, że zasoby graficzne — elementy wizualne składające się na grę — muszą być zgodne z nowym standardem.

W odpowiedzi na entuzjastyczne prośby ze strony Kreator RPG Użytkownicy, którzy chcą konwertować lub tworzyć niestandardowe zasoby, wprowadzamy to, co obecnie możemy dla społeczności! Znajdź je na naszej stronie internetowej Dziennik deweloperów #3 w Społeczności Steam!

■ Konwertuj kombinacje kafelków mapy i początków postaci na pliki Zjednoczcie twórców RPG Standardy za pośrednictwem oficjalnego narzędzia Skaler pikseli

Za zgodą autora Nononotyaya-san mamy również przyjemność przedstawić Skaler pikseliProste, ale potężne narzędzie, które stanie się oficjalną zewnętrzną aplikacją konwertującą!

READ  PES 2022: Konami Surprise - wypuszcza demo

Skaler pikseli Powiększ i przekonwertuj grafikę pikselową na ilustracje o wyższej rozdzielczości! Dzięki temu narzędziu użytkownicy mogą teraz nieznacznie zmieniać rozmiar i dostosowywać niestandardowe zasoby (w razie potrzeby), aby dostosować je do Zjednoczcie twórców RPGRysunki standardów! Świetne narzędzie szczególnie dla tych, którzy chcą zachować tradycyjny styl JRPG!

Bądź na bieżąco, ponieważ ogłaszamy więcej ogłoszeń dotyczących Skaler pikseliOficjalna premiera!

—interfejs użytkownika piXel Scaler — bardzo prosty, ale potężny! Dostępne również w języku angielskim i chińskim uproszczonym!

Zjednoczcie twórców RPG

■ Wprowadź kolejną wirtualną postać

Jak zawsze przyszedł czas na kolejną z wirtualnych postaci z Zjednoczcie twórców RPG!

Poznaliśmy więc Glorianos i Kayore ostatnim razem – teraz czas przedstawić Emeelię! Emilia jest duchowną, pełniącą funkcję wiceprezesa Battlefield Rescue Leczącego Rannych Żołnierzy!

Zjednoczcie twórców RPG

– Animacja podczas używania przedmiotów.

Zjednoczcie twórców RPG

■ Trzeci rekord rozwoju i pytania i odpowiedzi fanów

Podobnie jak w przypadku naszego poprzedniego ogłoszenia informacyjnego dla Zjednoczcie twórców RPGZamieściliśmy również Dziennik deweloperów #3 i pytania i odpowiedzi Na naszej stronie społeczności Steam. Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej o edytorze Outline, zachęcamy do obejrzenia go również!

Zjednoczcie twórców RPG zaplanowane wyjście do PC przez parowy i Unity Asset w 2022 roku na całym świecie.