Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rozwiązanie Google Roku to łącze YouTube TV w aplikacji YouTube

(Pocket Lint) – Rocco Niedawno usunięty kanał YouTube TV Jego konfiguracji, uniemożliwiając użytkownikom pobranie go, jeśli jeszcze tego nie zrobili. Teraz Google opracowało ukryte rozwiązanie: dodaje skrót do pliku Usługa YouTube TV Bezpośrednio z głównej aplikacji YouTube.

W ciągu najbliższych kilku dni użytkownicy YouTube zaczną widzieć opcję „Przejdź do YouTube TV” w głównej aplikacji YouTube. Po wybraniu zostaną przeniesieni do standardowego interfejsu YouTube TV. Co ciekawe, ta opcja pojawia się najpierw na urządzeniach Roku, a następnie na innych platformach.

Pamiętaj, że obecnie użytkownicy nie mogą subskrybować YouTube TV za pośrednictwem aplikacji YouTube; Mogą tylko uzyskiwać dostęp do usługi i wyświetlać zawartość z aplikacji.

Google opublikował prof Post na blogu 7 maja 2021 r. Ogłosić zmianę i potwierdzić, że „nadal pracuje nad osiągnięciem porozumienia z Roku”. Powiedział również, że próbuje zmusić Roku do spełnienia jego „wymagań technicznych” – dowód na to, że firma nalega, aby producenci urządzeń przyjęli obsługę dekodera AV1.

Roku powiedział, że uważa, że ​​wymagania Google są nierozsądne i podniosą ceny urządzeń do strumieniowego przesyłania multimediów.

On ona Powiedzieć Wiele Punkty sprzedaży W piątek Google „jest niesprawdzonym monopolistą nastawionym na miażdżenie uczciwej konkurencji i szkodzenie wyborom konsumentów” i skrytykował decyzję Google o oferowaniu dostępu do YouTube TV za pośrednictwem aplikacji YouTube.

YouTube TV kosztuje 64,99 USD miesięcznie i umożliwia do trzech jednoczesnych transmisji w domu. Różni się od YouTube, bezpłatnej usługi wideo, z której miesięcznie korzysta ponad 2 miliardy użytkowników. YouTube TV nie oferuje żadnych dodatkowych pakietów kanałów, chociaż ma kilka dodatków jednokanałowych, takich jak Showtime, Epix i HBO Max. Oprócz Roku działa z Apple TV, Android TV, Chromecastem, Fire TV i większością telewizorów Smart TV, telefonów i tabletów.

Napisane przez Maggie Tillman.

READ  Katalog Whole Earth jest teraz dostępny online