Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Każdy region jest znany w serii Pokemon

Każdy region jest znany w serii Pokemon

Popularna franczyza, taka jak Pokemon Musi się rozszerzać. Ci, którzy odrzucili Asha i Pikachu jako modę z lat 90 Udowodniono, że serce się myliło W następnych dziesięcioleciach. Później tego roku, Pokemon Będzie obchodzić swoje 25-lecie, uruchamiając trzy klasyczne gry na nowych platformach.

Związane z: Pokemon: każde pokolenie, ułożone według ich Pokédexów

Po prostu ma sens, że franczyza tej wielkości byłaby ogromna również w światowym dziale budowlanym. Każda gra ma swoje własne, unikalne ustawienia, a zmiany animacji dodają więcej do miksu. To jedna z trwałych przyjemności serii: tak, fani wiedzą, że każde wydanie wprowadzi nowego Pokemona, ale dostaną więcej. Będą mieli okazję odkryć w sobie zupełnie nowy obszar Pokemon Wszechświat i szansa na odzyskanie świetności odkrycia.

25 Piosenka

Region Pokemon Kanto

Nazwany na cześć japońskiego regionu Kant, PokemonKanto zadebiutował wraz z pierwszą generacją, zbiegając się z wydaniem Pokemon czerwony i zielony.

Związane z: 5 Pokemonów z regionu Kanto, których chcielibyśmy mieć (i 5 cieszymy się, że tego nie zrobiliśmy)

Wszystkie miasta w Kant są nazwane według kolorów, z wyjątkiem Palety, od której zaczyna się przygoda. Kanto jest domem dla dziesięciu miast o populacji nie większej niż 364 mieszkańców, a geografia często zmienia się między równinami i lasami.

24 Administracja

Obszar zarządzania pokemonami

Położone na zachód od Kanto Johto służyło jako sceneria Pokemon GoldI srebroI KryształI Złote serce, I Soulsilver. Johto szczyci się tradycyjną japońską estetyką I utrzymuje rywalizację z sąsiednim Kanto. Miasto Ecruteak wydaje się inspirowane miastem Kioto, a okolica jest pełna zabytków, takich jak mauzolea i pałace.

23 Huen

Obszar gry Pokemon Hoenn

Podobnie jak poprzednie dwa regiony, Hoenn został zainspirowany prawdziwą japońską witryną. W tym przypadku południowa wyspa Kyushu posłużyła jako podstawa do wstępnych przygotowań do Ruby, Sapphire, Emerald, Omega Ruby, I Alpha Sapphire Zabawki.

Hoenn to w zasadzie obszar morski, a mówi się, że jego wyspy zostały utworzone przez dwa pierwotne Pokemony. Dzikie z dawnych regionów, Hoenn ma klimat tropikalny i jest podatny na opady, popiół wulkaniczny i burze.

22 Sanuh

Pokemon Snow Zone

Czwarty obszar wprowadzony do koncesji, Sanuh, był tłem dla Pokemon DiamondI PerłaI PlatynaI Genialne diamentyI Jasna perła, I Mitologia: Arceus.

Zainspirowane tym razem Hokkaido, północną wyspę Japonii, główne atrakcje Sinnoh obejmują pasma górskie, ogromne mokradła, duże jeziora, podziemne kopalnie i różnorodne atrakcje, które pełnią rolę atrakcji turystycznych.

21 Unova

Region Pokemon Unova

Unova to pierwszy region, który nie jest bezpośrednio zależny od istniejącej japońskiej witryny. Unova dąży do tego, aby istnieć jako odległe miejsce ze swoim unikalnym Pokemonem i kulturą, która jest bardziej przemysłowa.

Związane z: Pokemon: wszystkie Pokemon Ash schwytane w Unova, w rankingu

Otoczenie jest bardzo podobne do Nowego Jorku, ze wszystkich miejsc. Castilla jest jak Dolny Manhattan, a Most Skyaro jest jak Most Brookliński. Pokemon Black I biały Akcja rozgrywa się w Unova.

20 Kalos

Gra Pokemon region Kalos

Obszar Kalos został wprowadzony w Pokemon x i y. Gry są inspirowane północną Francją i Morzem Śródziemnym. Kalos jest zróżnicowane geograficznie, od plaż po lasy i pasma górskie, ale większość populacji żyje nad morzem. Podobnie zróżnicowana jest populacja Pokemon Callus.

19 Alola

Strefa Pokemon Alola

Alola zapożycza swoją nazwę i geografię od Hawajów. Podobnie jak Hawaje, Alola jest popularnym celem podróży, a na czterech głównych wyspach znajduje się kilka kurortów. Kulturowo, Mieszkańcy Aloli i Pokemonów Współistnieją pokojowo. Alola jest także domem dla aktywnego wulkanu Willa Volcano i ma umiarkowany klimat, który pomaga pokemonom się rozwijać.

18 Choroba

Mapa galar pokemon

Pokemon Sword and Shield Odbywa się w Gallar, obszarze wyraźnie inspirowanym przez Wielką Brytanię. Geograficznie mapy są rysowane w pionie ze względu na dużą długość w stosunku do szerokości obszaru.

Związane z: 10 starożytnych pokemonów, które chcemy zobaczyć w zawartości DLC Sword & Shield

Galar jest domem dla ruin kapłanów, wzgórz, małych wsi i kilku miast przemysłowych.

17 Ur

Strefa Pokemon Uri

Orre zadebiutował nie głównie Pokemon Ale w serii gier pobocznych: Pokemon Colosseum I Pokemon XD: Dark Storm. Odległy kraj zdominowany przez suchą i niegościnną pustynię, Orre zmagał się przez całą swoją historię. Życie w tym regionie utrudniały zarówno czynniki środowiskowe, jak i gangi przestępcze.

16 Furia

Strefa Furii Pokemonów

Furia służyła jako przygotowanie do pierwszego Pokemon Ranger Gra. Cztery główne miasta symbolizują inną porę roku, dzięki czemu region jest wyjątkowy Zamiast trenera przyciąga strażnikóws. Pokemony są tu generalnie dzikie i są wypuszczane po złapaniu, gdy tylko strażnicy wykonają z nimi swoją pracę.

15 Almia

Strefa bólu pokemonów

Almia to drugie ustawienie Pokemon Ranger Gra i pod wieloma względami jest niezwykle podobna do Fiore. Jednak w Almii jest szkoła, która bardzo dobrze przedstawia fabułę gry, a niektóre obszary można przemierzać za pomocą Surfowania.

14 Zapominając

Zapomniany Pokemon

trzeci Pokemon Ranger Akcja gry toczy się w Oblivia, archipelagu pełnym zabytków i legend. Najwyraźniej mieszkańcy Oplivii kiedyś czcili Pokemony, a na tych wyspach są świątynie i relikwie różnych Pokemonów.

13 Tajemnicze Ufortyfikowane Kontynenty

Tajemniczy pokemon w lochach

położyć Tajemniczy loch Spośród wyskakujących gier sześć kontynentów w jedenastu grach różni się od tradycyjnych gier Pokemon Regiony.

Związane z: Pokemon: 10 rzeczy, które denerwują nawet oddanych fanów

Ponieważ następują gry Tajemniczy loch Rozgrywka, często historia toczy się w pojedynczych lochach i jaskiniach, a nie w szerszym otoczeniu, które można zbadać. Nie jest jasne, jak te kontynenty odnoszą się do tego, co jest znane Pokemon Globalizm. Poza tym nie ma tu ludzi: tylko Pokemony.

12 Holon

Holon Pokemon

Holon jest wyjątkowy sam w sobie: region w Pokemon Kolekcjonerska gra karciana Ale nie w grach wideo ani animacjach, obszar ten jest głównie domem dla typów Pokemon Delta.

Związane z: 10 Pokemonów potrzebuje nowych form regionalnych

Osadnicy mieli nadzieję odkryć Mew w okolicy i zbudowali obiekt elektromagnetyczny w nadziei, że go znajdą. Zamiast tego fale elektromagnetyczne wpłynęły na Pokemony w okolicy, powodując ich mutację.

11 Marchewkowa gra karciana

Pokemon Island TCG

Wyłącznie w Karta przetargowa Gra Gry są wyspami najmniej kreatywnych gier karcianych. Wśród najstarszych Pokemon gry TCG Seria została wydana na Game Boy Color. Na tych terenach nie ma dróg, więc gracze idą bezpośrednio na tereny klubu. Bardziej mapa niż rzeczywisty region, świat może, ale nie musi, zawierać prawdziwego Pokemona, ponieważ gra koncentruje się tylko na kartach.

10 Wyspa Pokemon

Region Wyspy Pokemon

Duchowo Park JurajskiWyspa Pokemon to rezerwat dzikiej przyrody, który z czasem stał się bardziej odizolowany. Ponieważ jest to rezerwat przyrody, autokary nie mogą odwiedzać wyspy ani chwytać kwitnącego Pokemona. Raczej w Pokemon Snap– Postać gracza jest ustawiona do robienia zdjęć Pokemonów na wolności.

9 Mental Town

Mental Town Pokemon

Mental Town prawdopodobnie znajduje się w pobliżu Kanto, ale nie zostało to potwierdzone. Miasto służy jako punkt wyjścia dla graczy Kanał Pokemon. Chociaż nikogo nie widziano w mieście, wyraźnie widać tu cywilizację. Jednak Pokemony są ogólnie dzikie.

8 Rancy

Strefa Rancy Pokemon

Strefa Ranci pojawia się wyłącznie w Pokemon Conquest, Który ma miejsce w epoce historycznej podobnej do feudalnej Japonii. Region ten zawiera 17 królestw i został stworzony przez legendarnego Pokemona.

7 Ferum

Region Pokemon Ferrum

Ferrum to region, w którym odbywa się turniej Pokkén. Obszar ten emanuje naturalną energią, która odżywia Kamienie Synergii, które można wykorzystać, aby pomóc trenerom połączyć się i zsynchronizować z ich Pokemonami. Nazwy wszystkich miast w Ferrum pochodzą od pierwiastków chemicznych.

6 Wyspa Carmont

Wyspa Carmont

Być może inspirowana Singapurem wyspa Carmont to kurort, który szczyci się najnowocześniejszym centrum szkoleniowym. położyć Pokemon DuelSłynna wyspa jest gospodarzem Mistrzostw Świata Pokémon Figure Games.

5 Wyspa Templecup

Pokemon Island Tumblecube

Oczywiście producent Maine Craft Wiek, wyspa Tumblecube jest zamieszkana przez Pokemony w kształcie sześcianu i nie ma ludzi, o których można by rozmawiać. Obszar i jego mieszkańcy są przeznaczone wyłącznie do prezentowania się w nim Pokemon Quest.

4 Sukces

Dzielnica Paseo

Sztuczna wyspa, która istnieje wyłącznie w celu organizacji Ligi Mistrzów Pokémon. Stworzone przez bogatego księcia, który ma nadzieję zostać zwycięzcą turnieju, Paseo jest domem dla różnych krajobrazów, ale nie ma dzikiego Pokemona i jest zamieszkane wyłącznie przez trenerów i ich równoczesnych partnerów.

3 Lental

Region lentalny Pokemona

Lental to archipelag w Nowy Pokemon Snap. Jest domem dla różnych biomów, które pozwalają graczom robić zdjęcia w różnych miejscach. Wśród nich są wspaniałe plaże, zielone lasy, lodowe równiny, rafy koralowe i nie tylko.

2 Wyspy Pomarańczowe

Pomarańczowy Archipelag

Wyspy Pomarańczowe są wyjątkowe w jednym sensie: można je znaleźć tylko w Pokemon Anime, nie w żadnej grze. Inny archipelag, Wyspy Pomarańczowe, stanowią tło dla tego, co można rozważyć Pokemon Filler, ponieważ seria była jedną z gier, kiedy emitowano odcinki.

1 Decolor Islands

Decolor Islands

Kolejny wyjątkowy archipelag Pokemon anime, Decolore Islands był pokazywany w dwudziestu odcinkach podczas Pokemon: czarno-białyTo wyemitowane w latach 2010-2013.

Następna: Pokemon: każde pokolenie, ułożone zgodnie z ich mitami

Harem anime, w którym bohater w końcu wybiera kogoś


Następna
10 anime harem, w którym bohater w końcu wybiera kogoś


O autorze

READ  Petal Search zdobył nagrodę iF Award 2022, co wskazuje na jej zaangażowanie w obsługę wyszukiwarki nowej generacji