Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rekwizyt Ex-Warriors i Storm wydany przez klub outdoorowy – NRL News

Rekwizyt Ex-Warriors i Storm wydany przez klub outdoorowy – NRL News

Były zawodnik NRL drużyny New Zealand Warriors i Melbourne Storm, Albert Fitt, został zwolniony przez klub Premier League, Castleford Tigers.

Klub potwierdził kilka dni temu, że Viti został zwolniony za obopólną zgodą po dziesięciu meczach od dołączenia do klubu w 2023 roku.

Występując głównie w pierwszym rzędzie, Fett spędził sześć sezonów w NRL z New Zealand Warriors i Melbourne Storm, występując w 54 meczach w pierwszym rzędzie.

Reprezentant Junior Kiwis. Pierwotnie przeszedł przez juniorskie rankingi Warriors, występując w Wielkim Finale do lat 20 w 2013 r., zanim zadebiutował w sezonie NRL 2015.

Po ostatniej grze w NRL w 2020 r. nadal grał za granicą w drużynach Hull Kingston Rovers, Featherstone Rovers, Doncaster RLFC, a ostatnio Castleford Tigers.

„Albert to wspaniały facet i popularna osoba w grupie graczy” – powiedział Danny Wilson, szef klubu ds. rugby i rozwoju.

„Niestety cierpi na kontuzję i nadszedł czas, aby skupił się na kolejnym rozdziale swojego życia.

„Chcielibyśmy życzyć jemu i jego rodzinie wszystkiego najlepszego w przyszłych przedsięwzięciach”.

Auckland, Nowa Zelandia – 19 czerwca: Thomas Liuloy i Albert Fitt z drużyny Warriors doznali uderzeń głową podczas meczu 15 rundy NRL pomiędzy New Zealand Warriors a Sydney Roosters na stadionie Mount Smart 19 czerwca 2016 r. w Auckland w Nowej Zelandii. (Zdjęcie: Anthony Au Young/Getty Images)

READ  Były All Black jest „po cichu przekonany” o czwartym zwycięstwie w Pucharze Świata w Rugby we Francji