Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Raport mówi, że iOS 17 zmieni zablokowane iPhone’y w inteligentne wyświetlacze w stylu domu

Raport mówi, że iOS 17 zmieni zablokowane iPhone’y w inteligentne wyświetlacze w stylu domu

Kredyty obrazkowe: Lauren DiCica/Stringer/Getty Images

Apple planuje uruchomić nową funkcję, która zamienia zablokowane iPhone’y w inteligentne ekrany domowe z iOS 17, zgodnie z nowym raportem Apple Inc. Bloomberg Mark Gorman. Interfejs ma wyświetlać informacje, takie jak spotkania w kalendarzu, pogoda i powiadomienia w stylu inteligentnego ekranu głównego, gdy telefon jest wyłączony i ustawiony poziomo.

Gurman zaznacza, że ​​interfejs będzie działał podobnie do inteligentnych urządzeń domowych od Google’a i Amazona. Ideą zgłoszonej funkcji jest uczynienie iPhone’ów bardziej użytecznymi, gdy nie są fizycznie używane i leżą na biurku lub szafce nocnej. Ta funkcja użyje ciemnego tła z jasnym tekstem, aby ułatwić czytanie z większej odległości.

Inteligentny wyświetlacz w domowym stylu będzie oparty na widżetach Apple Lock Screen Widgets, które zostały wprowadzone w zeszłym roku jako część iOS 16 i pozwolą użytkownikom zobaczyć małe informacje, takie jak pogoda i wiadomości, poniżej czasu na ekranach blokady.

Gurman mówi, że Apple pracuje nad wprowadzeniem Smart View w stylu domowym na iPada, ale zauważa, że ​​firma nie wprowadza funkcji na iPada tak szybko, jak na iPhone’a, biorąc pod uwagę, że widżety ekranu blokady iPhone’a nie są jeszcze dostępne na iPady.

Raport mówi również, że Apple planuje wprowadzić duże zmiany w aplikacji Wallet na iPhone’a z iOS 17 i doda ulepszenia do swoich usług lokalizacyjnych. Inne zmiany obejmują dodanie dedykowanej aplikacji do dziennika, która ma pomóc użytkownikom w rejestrowaniu ich myśli. Ponadto mówi się, że Apple pracuje nad aktualizacjami SharePlay, jego funkcji, która pozwala użytkownikom przesyłać strumieniowo programy telewizyjne, filmy i muzykę w synchronizacji z przyjaciółmi i rodziną podczas wspólnej rozmowy FaceTime.

AirPlay, który umożliwia przesyłanie strumieniowe lub udostępnianie treści z urządzeń Apple do Apple TV lub zgodnego smart TV, również otrzyma pewne aktualizacje. Gurman pisze, że gigant technologiczny rozmawiał z hotelami, aby ułatwić strumieniowe przesyłanie wideo i audio do urządzeń, których nie posiadają.

READ  Recenzja: Flagowy telewizor Samsung QN900B zapewnia styl, jakość i wydajność

Gurman wcześniej informował, że Apple pracuje nad technologią śledzenia emocji i planuje wypuścić w tym roku wersję aplikacji iPhone Health na iPada. Aplikacja Apple Health otrzyma również narzędzia do śledzenia emocji i zarządzania wadami wzroku, takimi jak krótkowzroczność.

Apple prawdopodobnie zaprezentuje funkcję wyświetlania w stylu Smart Home wraz z iOS 17 na konferencji Worldwide Developers Conference 5 czerwca. Oczekuje się, że gigant technologiczny wypuści nowy zestaw słuchawkowy AR / VR i xrOS, a także nowe laptopy Mac i oprogramowanie.