Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Miecz morski gigantycznej kałamarnicy wygląda jak Voyage spotyka Abzû

Miecz morski gigantycznej kałamarnicy wygląda jak Voyage spotyka Abzû

Oferta PlayStation pojawiła się i zniknęła. I można śmiało powiedzieć, że reakcje na to były mieszane. Było jednak kilka wyraźnych jasnych punktów. Jedną z takich atrakcji była nowa gra od Giant Squid: Entitled miecz morskiTytuł daje pozytywne opinie wycieczka zmieszane z Abzi.

Oto ogłoszenie:

Rozumiesz co mam na myśli? Delfiny w pobliżu piasku? To całkiem niezła mieszanka gier, które wymieniłeś.

Blog PlayStation Więcej szczegółów na temat projektu. Akcja gry toczy się w opustoszałym świecie, w którym gracz przemierza krajobraz za pomocą hoversworda. To deskorolka, snowboard i hoverboard w jednym. Zdecydowanie mi się przypomniało Profesjonalny skater Tony Hawk w punktach podczas przyczepy.

Kontrolujesz Ducha, istotę wskrzeszoną w opuszczonym świecie, której zadaniem jest przywrócenie jej do życia. Spodziewaj się eksploracji zatopionych ruin i różnorodnych kultur, przywracając jednocześnie gigantyczne ławice ryb i stworzeń. Będzie bogata i wciągająca architektura, kolor, oświetlenie i muzyka.

W chwili pisania tego miecz morski Potwierdzone tylko na PlayStation 5, bez ustalonej daty premiery. Mamy nadzieję, że wkrótce poznamy więcej szczegółów na temat tej spekulacyjnej przygody.

Arthur Damien zajmuje się branżą gier wideo od ponad dziesięciu lat i dołączył do The Escapist w 2022 roku. Jest wielkim fanem gier platformowych, gier niezależnych i bijatyk i stara się opisywać je w The Escapist przy każdej nadarzającej się okazji. Arthur uzyskał tytuł licencjata z języka angielskiego w Brooklyn College w 2009 roku. Jest także redaktorem naczelnym bloga That VideoGame. Kiedy nie pisze, Arthur lubi grać w gry na swoim Switchu i PlayStation 5 i wyśpiewuje serenadę w najlepszej grze wideo wszechczasów, Chrono Trigger, każdemu, kto chce słuchać.

READ  Opanowanie gry: strategie przyspieszania poziomu Evo w BGMI