Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oficjalna aplikacja ChatGPT jest teraz dostępna w kolejnych 11 krajach

Oficjalna aplikacja ChatGPT jest teraz dostępna w kolejnych 11 krajach

Kredyty obrazkowe: ilgmyzin/unsplash

Ogłoszone przez OpenAI w tweecie Oficjalna aplikacja mobilna ChatGPT jest teraz dostępna w większej liczbie krajów. Kiedy OpenAI po raz pierwszy ujawniło swoją aplikację mobilną w zeszłym tygodniu, aplikacja była dostępna tylko na iOS, a w Stanach Zjednoczonych teraz wiele osób mieszkających w Europie, Korei Południowej, Nowej Zelandii i nie tylko będzie mogło Pobierz aplikację ze sklepu App Store.

ChatGPT to darmowa aplikacja bez reklam. Osoby, które już znają ChatGPT, poczują się jak w domu, ponieważ jest to po prostu sposób na interakcję z chatbotem – nic więcej, nic mniej.

Oto pełna lista krajów, w których ChatGPT jest już dostępny: Albania, Chorwacja, Francja, Niemcy, Irlandia, Jamajka, Nowa Zelandia, Nikaragua, Nigeria, Korea Południowa, Wielka Brytania i USA Ponownie, aplikacja jest na razie dostępna tylko na iOS. Pierwotnie reklamaOpenAI obiecuje również, że aplikacja na Androida „już wkrótce”.

Po otwarciu aplikacji możesz zacząć wpisywać tekst w polu tekstowym u dołu ekranu. Działa to tak samo, jak wysyłanie wiadomości w dowolnej aplikacji do przesyłania wiadomości. Chociaż możesz dyktować tekst za pomocą wbudowanego rozpoznawania mowy Apple, możesz także skorzystać z otwartej platformy rozpoznawania mowy OpenAI syk aby wprowadzić dźwięk.

Po naciśnięciu przycisku wysyłania OpenAI przetwarza Twoje żądanie i zwraca odpowiedź wygenerowaną przez sztuczną inteligencję. Możesz kontynuować, podając więcej informacji lub poprosić o inną odpowiedź. Aplikacja obsługuje bloki kodu, a użytkownicy mogą kopiować i wklejać odpowiedzi.

Domyślnie ChatGPT zapisuje historię czatów i używa jej do szkolenia modeli. Gdy ta funkcja jest włączona, będziesz mógł również znaleźć swoje czaty na pulpicie. Należy zauważyć, że nie ma możliwości wyłączenia udostępniania danych bez wyłączania historii czatów.

Jeśli jesteś subskrybentem ChatGPT Plus, będziesz mieć dostęp do funkcji GPT-4 za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Użytkownicy powinni również zauważyć szybsze czasy reakcji. ChatGPT Plus kosztuje 20 USD miesięcznie na komputerze i jest również dostępny jako zakup w aplikacji w lokalnej walucie (22,99 EUR miesięcznie w Europie, 19,99 GBP w Wielkiej Brytanii itp.).

READ  2024 Mercedes klasy E szpiegował w minimalnym kamuflażu przed debiutem 25 kwietnia

Harmonogram tej ekspansji, która obejmuje kilka krajów europejskich, jest interesujący, ponieważ dyrektor generalny OpenAI, Sam Altman, spotyka się w tym tygodniu z europejskimi głowami państw, takimi jak Francuza Emmanuela MacronaI Hiszpan Pedro Sanchez I Rishi Sunak w Wielkiej Brytanii. wyraził Altman krytyka W kierunku przyspieszonej polityki regulacyjnej w zakresie sztucznej inteligencji. A teraz ChatGPT będzie tak łatwo dostępny w Europie, że ludzie będą mogli powiedzieć „Wystarczy pobrać aplikację”.

Kredyty obrazkowe: OpenAI (zrzut ekranu ze sklepu App Store)