Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PlayStation 2023 Show: O której zaczyna się program i gdzie oglądać

PlayStation 2023 Show: O której zaczyna się program i gdzie oglądać

Sony da fanom PlayStation godzinne spojrzenie na to, co będzie dalej na PlayStation 5 i PlayStation VR 2 w środę w nowym PlayStation Showcase. Twórca PlayStation obiecuje zawierać „wiele nowych dzieł PlayStation Studios”, a także gry od zewnętrznych i niezależnych programistów.

PlayStation Studios obejmuje doświadczonych programistów, takich jak Insomniac Games, Naughty Dog, Media Molecule i Sucker Punch Productions, a także nowsze dodatki do stajni Sony, takie jak Haven Studios i Firewalk Studios. Oznacza to, że możemy rzucić okiem Spider-Man Marvela 2 I Wolverine Marvel Od Insomniac, multiplayer The Last of Us od Naughty Dog, multiplayer Horizon od Guerrilla i wiele innych projektów, o których jeszcze nie wiemy. Sony powiedziało w zeszłym roku, że planuje wydać ponad 10 gier na żywo do 2026 roku, a środowa prezentacja może zapewnić lepszy wgląd w ten plan.

Ponieważ jest to program PlayStation – w przeciwieństwie do mniejszej transmisji na żywo State of Play – spodziewaj się, że Sony zaoferuje skład wielkości E3.

O której godzinie jest pokaz PlayStation i gdzie go obejrzeć

Sony PlayStation Showcase będzie transmitowane na żywo youtube I skurczŚroda, 24 maja, początek o 16:00 EST / 13:00 PT. Sprawdź rozkłady na środę Zobacz PlayStation w swojej strefie czasowej tutaj.

Sony twierdzi, że pokaz potrwa „nieco ponad godzinę”.

Kiedy był ostatni program na PlayStation?

Najnowsza prezentacja Sony PlayStation została wyemitowana we wrześniu 2021 r. To 40-minutowe wydarzenie ujawniło fabułę (która została opóźniona) Gwiezdne wojny: Rycerze Starej Republiki przerobić, Spider-Man Marvela 2I RosomakZaproponowałem, że obejrzę Projekt EwaGra jest obecnie znana jako Doskonałe ostrze. Wydano kilka innych gier wyróżnionych w tym programie 2021, w tym Gran Turismo 7I God of War RagnarokI GhostWire: TokioI FacebookI śmiertelna klapa.

Czytaj więcej

READ  Nowy BAC Mono ma 320 koni mechanicznych w 1257-funtowym