Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ramię w ramię złamany koń króla i jego nowa miłość

Ramię w ramię złamany koń króla i jego nowa miłość

Autorzy: Ian Gallagher i Natasha Livingstone dla The Mail On Sunday

22:02 03 lutego 2024, aktualizacja 09:53 04 lutego 2024

Zwykle widuje się go publicznie w kilcie i mundurze, kilka kroków od króla.

Ale wczoraj dzielny kierowca Charlesa, podpułkownik Johnny Thompson, miał na sobie bluzę z kapturem i tenisówki i spacerował londyńską ulicą ze swoją nową miłością.

Mimo że na koronacji zgromadziła się cała armia fanek, 40-letni żołnierz patrzył tylko na Olivię Lewis, lat 33, dyrektorkę ds. PR o dobrych kontaktach, jak może ujawnić „The Mail on Sunday”.

Para jest razem od roku i mówi się, że są „dobrze dobrani i bardzo szczęśliwi”.

W zeszłym roku Thompson otrzymał pieczęć aprobaty od Towarzystwa Biblijnego Tatler, co umieściło go na trzecim miejscu na corocznej liście Wskaźnika Siły Społecznej.

Podpułkownik Johnny Thompson, ubrany w bluzę z kapturem i tenisówki, został zauważony spacerując londyńską ulicą ze swoją nową dziewczyną, Olivią Lewis.
Thompson awansował w zeszłym roku i został prawą ręką Charlesa, czyli „super panem młodym”.

„Spoza mury pałacu królewski koń emanuje swoją wyjątkową, cichą, czarującą mocą” – napisano w czasopiśmie.

Louisowi nie brakowało królewskich powiązań, ponieważ Thompsona – który był w separacji z żoną przez prawie dwa lata – poznał podczas pracy dla Charlesa i Camilli.

Jej ojcem jest Simon Lewis, który był szefem komunikacji królowej i człowiekiem, któremu przypisuje się „uratowanie” jej reputacji w okresie po śmierci księżnej Diany. Przeniósł się z Pałacu pod numer 10, zostając lekarzem byłego premiera Gordona Browna.

Wujek Olivii to były redaktor Daily Telegraph, Sir Will Lewis, obecnie wydawca i dyrektor naczelny „The Washington Post”.

Po swoich występach na ceremonii koronacji i innych głośnych wydarzeniach Thompson podpalił media społecznościowe i zyskał miano „Major Eye Candy” i „Hot Equerry”.

Po swoich występach na ceremonii koronacji i innych głośnych wydarzeniach Thompson podpalił media społecznościowe i zyskał miano „Major Eye Candy” i „Hot Equerry”.

Cieszy się także dużą popularnością wśród króla i królowej, w zeszłym roku awansował i został prawą ręką Karola, czyli „superdoradcą”. Dołącz do nich na czele procesji rodziny królewskiej do kościoła w Sandringham w Boże Narodzenie. Odtąd jednak jego rola będzie w większym stopniu uzależniona od zajmowanego stanowiska, co oznacza, że ​​nie będzie pojawiał się publicznie, gdyż pomaga w porządkowaniu prywatnych spraw króla.

READ  Torebka mieszana sequel „The World Ends with You”

Służąc w 5. batalionie Królewskiego Pułku Szkocji, decyzja o przedłużeniu pożyczki od armii, aby umożliwić mu pozostanie w rodzinie królewskiej, była oznaką tego, jak wysoko był ceniony.

Przypomniał sobie kiedyś zaproszenie od zmarłej królowej z Balmoral, kiedy powiedział BBC: „Pewnego wieczoru wraz z żoną zostaliśmy zaproszeni do jednego z domków na farmie na kolację z Jej Królewską Mością”.

„Natychmiast zaczęła przygotowywać sos do sałatek i nakrywać do stołu, a kulminacją wieczoru było zmywanie naczyń razem z nią, co jest pięknym wspomnieniem”.

W 2010 roku Thompson poślubiła dyrektora ds. marketingu, starszego od Lewisa o 12 lat.

Ze względu na karierę wojskową mieszkali w co najmniej siedmiu domach.