Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rick Stein szczerze przyznaje, że po operacji serca „nie wytrzyma długo”.

Rick Stein szczerze przyznaje, że po operacji serca „nie wytrzyma długo”.

Szef kuchni gwiazd telewizji Rick Stein szczerze podzielił się swoimi przemyśleniami na temat śmiertelności po operacji serca, wyrażając obawy związane z ograniczonym czasem.

Gwiazda przeszła niedawno poważną operację serca w szpitalu Royal Brompton i od tego czasu czuje się lepiej, ale w niedawnym wywiadzie przyznała, że ​​„nie wytrzyma długo”. Raporty lustrzane.

Rick (77 l.) od lat zmagał się z dusznością, zanim lekarze zdecydowali, że konieczna jest operacja, aby uratować mu życie. Przypomniał sobie kluczowy moment, kiedy jego lekarz stwierdził, że operacja jest konieczna ze względu na wyniki badania serca. „A potem, nieco ponad rok temu, powiedział: «Będziesz musiał przejść operację»” – wspomina Rick w swoim nowym wywiadzie.

Wypróbuj teraz MEN Premium za darmo… po prostu Kliknij tutaj Spróbować tego.

„Ale szczerze mówiąc, po operacji i wyzdrowieniu poprawa mojego stanu zdrowia napawała mnie optymizmem” – powiedział szef kuchni.

„Chociaż w moim wieku i biorąc pod uwagę normalne realia życia, nie wytrzymałbym dużo dłużej, myślę, że tak długo, jak będziesz zdrowy, będziesz nastawiony optymistycznie i będziesz cieszyć się życiem, tak się nie stanie”. Często myślisz o tym, jak mało życia ci pozostało.

Rozmawiam z „The Times”. Odnosząc się do wyników swojej restauracji Corniche, stwierdził, że pomimo zgłoszenia straty przed opodatkowaniem w 2022 r. w wysokości 347 000 funtów, firma pozostaje w dobrej kondycji. „To znaczy, to niedorzeczne” – powiedział. „Nie pamiętam, dlaczego mieliśmy ponieść stratę, ale tak się nie stało. To była po prostu część naszego biznesu. Zarabiamy pieniądze, ale, Crikey, , to teraz ciężka praca.”

Szef kuchni telewizji Rick Stein wypowiedział się po przejściu operacji ratującej życie(Zdjęcie: Neil Reading Public Relations)

Dodał: „Byliśmy pod presją ze względu na ceny gazu. Musieliśmy się zastosować.” [to a price] Na początku tego roku myśleliśmy, że postąpiliśmy słusznie, ale tak nie było. „Nie zbankrutujemy, ale to nie czas na zakładanie biznesu”.

READ  Książę Harry i Meghan Markle odbyli „oficjalne 15-minutowe spotkanie” z królową