Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rain zaprzeczył zwycięstwu Czarnych Czapek w trzecim ODI, ale zwycięstwo w serii było zapewnione

W Hagley Oval, Christchurch: Indie 219 na 47,3 biegu (Washington Sundar 51, Shreyas Iyer 49; Daryl Mitchell 3-25, Adam Milne 3-57) spotkał Nowa Zelandia 104-1 po 18 biegach u siebie (Finn Allen 57, Devon Conway 38 nie) brak wyników

Rain pozbawił Black Caps zwycięstwa w finale serii ODI, ale i tak zgarnęli łupy.

Nowa Zelandia była dobrze przygotowana do wygrania trzeciego ODI na Hagley Oval w Christchurch, kiedy uporczywy deszcz zmusił graczy do zejścia z boiska o 20:22.

The Black Caps osiągnęli 104-1 w 18., goniąc 220, znacznie wyprzedzając cel Duckworth-Lewis-Stern (DLS) wynoszący 54. Nie mogli jednak wrócić do parku ani wymusić wyniku, z dolną granicą nie spełnione 20 wzrostów na stronę.

Chociaż nie byli w stanie zakończyć serii zwycięstwem, Nowa Zelandia wygrała serię ODI 1-0 Po wygraniu meczu otwarcia w Auckland w piątek. Drugie niedzielne ODI w Hamilton zakończyło się niepowodzeniem z zaledwie 12,5 międzylądowaniami.

Czytaj więcej:
* Fani krykieta z Canterbury pakują Hagley Oval na powrót międzynarodowego krykieta
* Ross Taylor spełnił marzenie o nieruchomościach dzięki fortunom Indian Cricket League
* Tim Southee nie zobowiązuje się do przyszłej możliwości odejścia od kontraktu Black Caps

Prowadzony przez trzech bramek Adama Milne’a, rozegrał swoją pierwszą serię ODI od pięciu latI mile widziane pół wieku przed otwierającym Finnem Allenem, Black Caps był głównym bohaterem środowego meczu.

Allen, który dotarł do startu, ale lekkomyślnie upadł w ostatniej serii, wyprodukował dodający pewności siebie bieg 57.

Robotnicy ziemne zakrywają boisko w Hagley Oval podczas trzeciego ODI.

Joe Allison/Getty Images

Robotnicy ziemne zakrywają boisko w Hagley Oval podczas trzeciego ODI.

Faworyzowany na szczycie tabeli w porównaniu z anulowanym otwierającym Martinem Guptillem w obu formach białej piłki, Allen osiągnął szybkie półwiecze, czwarte w ODI, gdy zaczął grozić deszcz.

Przez pół wieku to nie była książka, ponieważ pokonał wiele piłek i walczył o znalezienie środka nietoperza.

Finn Allen zdobył 57 punktów w trzecim ODI przeciwko Indiom w Hagley Oval w środę.

Joe Allison/Getty Images

Finn Allen zdobył 57 punktów w trzecim ODI przeciwko Indiom w Hagley Oval w środę.

Jego obiecujące rundy dobiegły końca, gdy Suryakumar wybrał Yadava z ukrycia, niszcząc jego otwierające 97-biegowe stoisko z Devonem Conwayem.

Było to szóste zwycięstwo Nowej Zelandii w serii z ostatnich siedmiu ODI, sięgające marca 2021 roku przeciwko Bangladeszowi. Niektóre z nich zmierzyły się ze słabszymi przeciwnikami, w tym z Irlandią, Szkocją i Holandią podczas tegorocznego European Tour. Zwycięstwo ODI nad Indiami to pozytywny krok w kierunku przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Indiach, które rozegrane zostaną w zupełnie innych warunkach.

Daryl Mitchell zdobył trzy bramki w trzecim meczu z Indiami na Hagley Oval.

Joe Allison/Getty Images

Daryl Mitchell zdobył trzy bramki w trzecim meczu z Indiami na Hagley Oval.

Turyści mogli stracić niektóre ze swoich gwiazd, w tym Virat Kohli, Rohit Sharma, Mohd Shami, Ravichandran Ashwin, Jasprit Bumrah i Ravindra Jadeja, ale głębia białej piłki w indyjskim krykiecie jest zawsze ogromna.

Miejmy nadzieję, że 7500 przegranych kibiców w Hagley, którzy trzęsli się z zimna w drugiej połowie, dobrze się bawiło widząc swoją drużynę w akcji. The Black Caps ponownie zagrają w Nowej Zelandii dopiero w połowie lutego podczas dwóch testów przeciwko Anglii.

Zamiast grać w całym kraju w grudniu-styczniu, jak to zwykle bywa latem, w grudniu udają się do Pakistanu, a następnie w styczniu i na początku lutego udają się na krótką wycieczkę do Indii.

czarne berety W zeszłym roku przerwali swoją podróż do Pakistanu Zaledwie kilka godzin przed pierwszymi międzynarodowymi rozmowami w Rawalpindi w sprawie nieujawnionych obaw związanych z bezpieczeństwem.

The Black Caps świętują wicket India Rishabh Pant w trzecim ODI w środę.

The Black Caps świętują wicket India Rishabh Pant w trzecim ODI w środę.

Środowy finał serii dotyczył Milne’a z piłką.

Stworzył ciepłą historię w swojej pierwszej serii ODI od pięciu lat, biorąc 3-57 z jego 10 międzylądowań, w tym kluczowych furtek otwieraczy Shikhara Dhawana i Shubmana Gilla.

To była ekscytująca epoka dla Milne’a, który porzucił Shreyasa Iyera głęboko, gdy miał sześć lat po kręglach Matta Henry’ego. Zmuszony do zagrania all innings, Iyer wziął 49, aby utrzymać indyjskie inningsy razem.

30-latek miał w ostatnich latach serię śmiertelnych cięć, a wielu innych mogło być nieobecnych zbyt długo.

Adam Milne z Nowej Zelandii świętuje bramkę z indyjskiego otwieracza Shopman Gill w środę.

John Davidson/Photosport

Adam Milne z Nowej Zelandii świętuje bramkę z indyjskiego otwieracza Shopman Gill w środę.

był na rozdrożu na początku 2020 roku, Przechodzi operację dziurki od klucza z powodu niepokojącego urazu lewej kostki – po kilku wcześniejszych urazach.

Milne ostatecznie wrócił do Black Caps, ale kontuzja znów była tematem.

na zimowej europejskiej trasie koncertowej Black Caps, biegnij dalej pechowo, Czuł ból lewego ścięgna Achillesa podczas pierwszej sesji drużyny na boisku w Irlandii, co zmusiło go do wcześniejszego powrotu do domu..

Wyprzedany tłum liczący 7500 osób stawił czoła chłodnej pogodzie podczas drugiej rundy ODI w środę w Christchurch.

Kai Schwerer / Rzeczy

Wyprzedany tłum liczący 7500 osób stawił czoła chłodnej pogodzie podczas drugiej rundy ODI w środę w Christchurch.

Odbił się, by stworzyć skład Nowej Zelandii na ostatnie Mistrzostwa Świata T20 w Australii, ale nie rozegrał meczu w turnieju.

Indie uderzyły do ​​219 w 48. po podaniu.

Washington Sundar z Indii podnosi kij po zdobyciu pół wieku w trzecim ODI w Christchurch.

Joe Allison/Getty Images

Washington Sundar z Indii podnosi kij po zdobyciu pół wieku w trzecim ODI w Christchurch.

Stworzyli kilka obiecujących partnerstw, ale nie byli w stanie przekształcić ich w duże, aby zbliżyć ich do ponad 250. 39. największy skrzydłowy Indii był na szczycie listy otwierających Dhawan i Shubman.

Wyglądało na to, że w pewnym momencie mogą mieć trudności z osiągnięciem 200, ale spadło do 170-7, gdy Yuzvendra Chahal został powalony lewą ręką Mitchella Santnera.

Indie podziękowały Washingtonowi Sundarowi za zdobycie 219 punktów, oddając 51 z 64 piłek w dziewiątym ODI.

Washington trzymał niższego rzędu razem, a jego uderzenia udarowe były widoczne, w tym duża szóstka w połowie drogi od Tima Southee pod koniec rund.

Wielka chwila

Bramka Ayre 26-go była ogromnym ciosem dla Indii. Ustawiono bramkę na 49, a po zdobyciu 80 punktów w pierwszym ODI w Eden Park wyglądał na zdolnego do ponownego zranienia Nowej Zelandii. Lockie Ferguson wykonał główną przerwę, a Iyer wyszedł na głęboki punkt.

Lepiej z kijem

Conway wydawał się być w dobrym kontakcie, uderzając jednak 38 z 51 piłek, gdy spadł deszcz Pół wieku Allena Było to kluczowe dla jego pewności siebie po kilku startach w ostatnim czasie, ale nic istotnego.

lepiej z piłką

Mitchell, który wcześniej wziął tylko jedną bramkę ODI, odcisnął swoje piętno, zdobywając trzy bramki, ale był Milne, o nadanie tonu. Grając w swojej pierwszej serii ODI od pięciu lat, często kontuzjowany szybki melonik przedstawił zachęcającą historię, biorąc 3-57, w tym indyjskie otwieracze.

Wielkie zdjęcie

The Black Caps wygrali serię ODI 1-0, przegrywając drugi mecz w Hamilton i ponownie przeszkadzając deszczowi w Christchurch. Następna seria białych piłek będzie surowym testem, ponieważ zmierzą się z Pakistanem w trzech ODI na swoich podwórkach na początku stycznia.

READ  Kolarstwo: Tobias Foss odniósł oszałamiające zwycięstwo w World Trial Championship na czas w Wollongong