Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Joseph Parker jedzie do Wielkiej Brytanii, aby szybko wrócić do pracy

Joseph Parker sam zadał trochę obrażeń w walce z Joe Joyce'em.

Promocje Queensberry

Joseph Parker sam zadał trochę obrażeń w walce z Joe Joyce’em.

Nowozelandzki bokser Joseph Parker udał się do Wielkiej Brytanii, Szukam szybkiego powrotu do pracy.

Parker opuścił Oakland we wtorek wieczorem.

Pierwszym przystankiem Parkera jest Londyn, gdzie weźmie udział w walce wagi ciężkiej w ten weekend na Tottenham Hotspur Arena, podczas gdy dobry przyjaciel Tyson Fury broni swojego pasa WBC przeciwko Brytyjczykowi Derekowi Chisora ​​​​w niedzielę (NZT).

30-letni Parker przeprowadzi się następnie do Morecambe i spotka się z trenerem Andym Lee, aby rozpocząć obóz w siłowni Fury.

Czytaj więcej:
* Powrót czatu: Promotor David Higgins o podejmowaniu ryzyka i dziękowaniu strażnikom z Samoa
* Zaginięcie Josepha Parkera
* Promotor boksu ocenia bezpieczeństwo nadchodzącej imprezy po weekendowej bójce

Promotorzy Parker’s Boxxer nie potwierdzili publicznie przeciwnika ani daty, ale oczekuje się, że akcja rozpocznie się na początku nowego roku.

The Boxxer ma zestaw promocyjny dla Manchesteru 22 stycznia (NZT), na czele z brytyjskimi zawodnikami wagi średniej Chrisem Eubanksem Jr. i Liamem Smithem.

Sky Sports

Odważny Joseph Parker walczył w Manchesterze przez nokaut w jedenastej rundzie z Joe Joyce’em.

Parker jest po pierwszej porażce przez nokaut w swojej karierze, przegrywając 11 rund z rąk Brytyjczyka Joe Joyce’a w Manchesterze pod koniec września.

Była to dopiero trzecia porażka Parkera w karierze, przynosząc jego rekord 30-3.

Porażka nie ostudziła jego entuzjazmu. Parker wyraził chęć pozostania zajętym i wydaje się, że odpowiedział, twierdząc, że może pozostać istotny w dziale.

Parker powinien cieszyć się kolejną przyzwoitą wypłatą na rynku brytyjskim, gdzie zyskał rosnącą reputację po tym, jak pokonał większość czołowych zawodników wagi ciężkiej, przegrywając bliskie walki z Anthonym Joshuą i Dillianem White’em w 2018 roku, a jednocześnie wygrywając dwa zabawne pojedynki z Chisorą w zeszłym roku.

READ  Warriors podpisali kontrakt bad boy Mitchell Barnett zawieszony na trzy lata

Parker był konkurencyjny i grał przeciwko Joyce’owi, zanim gigantyczny Brytyjczyk powoli, ale pewnie go zmęczył, ostatecznie chwytając Kiwi brutalnym lewym hakiem i kładąc go na płótnie.

Przegrana mocno uderzyła w notowania Parkera, spadając z 2. na 8. miejsce w WBO, gdzie był byłym mistrzem, i na 10. miejsce w WBC.