Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinn, Sir Elton John i Alicia Keys wśród gwiazd grających na Platynowej Gali Jubileuszowej w Pałacu Buckingham | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Rock Queen otworzy Platynowy Jubileuszowy Koncert w Pałacu Buckingham w sobotę 4 czerwca.

Popularny brytyjski zespół rockowy wystąpi z wokalistą Adamem Lambertem w zabawnym show z udziałem takich gwiazd jak Alicia Keys, Andrea Bocelli i Sir Elton John.

Pojawią się także niemuzyczni instrumentaliści, tacy jak Sir David Attenborough i Stephen Fry.

Platynowa uroczystość w pałacu potrwa około dwóch i pół godziny 70. rocznica królowej Elżbiety który objął tron.

Pojawia się 20 lat po tym, jak Brian May wykonał God Bless The Queen z dachu Pałacu Buckingham podczas Złotego Jubileuszu Jej Królewskiej Mości.

Mai, gitarzysta, powiedział: „Po dwudziestu latach grania królowaChwalebny Złoty Jubileusz, Z radością zapraszamy ponownie.

„Wtedy był moment, w którym zastanawiałem się… po dachu Pałacu Buckingham, gdzie idziesz? Cóż… zobaczysz!”

Oczekuje się, że platynowy tłum w pałacu weźmie udział w 22 000 tłumów z 10 000 biletów dla szerokiej publiczności i 7500 dla kluczowych pracowników, członków sił zbrojnych, wolontariuszy i pracowników charytatywnych.

BBC będzie transmitować całą ceremonię w telewizji i Internecie.

Kto występuje?

zdjęcie:
Brian May wystąpił na Koncercie Złotego Jubileuszu

Królowa i Adam Lambert otworzą trzyetapowy minifestiwal.

Wystąpią także Alicia Keys, Neil Rodgers i Andrea Bocelli, a także Duran Duran, Hans Zimmer, Ella Air, Craig David, Mabel, Elbow i George Ezra.

Sam Ryder, który od dziesięcioleci odnosi największe sukcesy w brytyjskiej Eurowizji, również zagra z fanami.

Czytaj więcej:
Pałac Buckingham przedstawia program świąteczny
Sześć minut lotu na paradę urodzinową króla
Cytrynowy drobiazg bije na głowę inne desery, które można nazwać platynowym puddingiem

Sir Elton John zapewni nagrane wcześniej utwory, trupa taneczna zaprezentuje różnorodność, a wieczór zakończy się pierwszym koncertem na żywo w Wielkiej Brytanii od Diany Ross od 15 lat.

Powiedziała: „Jej Wysokość Królowa była i nadal jest niesamowitą inspiracją dla tak wielu ludzi na całym świecie, a ja jestem niezmiernie zadowolona, ​​że ​​zostałam zaproszona do występu przy tak wielkiej historycznej okazji”.

READ  Kim Kardashian ujawnia, że ​​jej pięcioletni syn, Saint West, został zarażony wirusem Covid-19 na wystawie KUWTK

Pojawią się Sir David Attenborough, Emma Radocano, David Beckham, Stephen Fry, Dame Julie Andrews, Royal Ballet i paraolimpijska trupa pływacka Ellie Symonds.

Tematy globalne, które pojawiły się lub rozwinęły podczas panowania królowej, zostaną również podkreślone poprzez szereg programów, których kuratorem jest Andrew Lloyd Webber.

Będą one badać wkład Wielkiej Brytanii i Wspólnoty Narodów w dziedzinie mody, sportu, środowiska, muzyki pop i musicali.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Opis: Platynowy jubileusz królowej

Obejmie specjalny występ twórcy Hamiltona, Lin-Manuela Mirandy, a także występy aktorów z Upiora w operze, Hamiltona, Six, The Lion King, Josepha i niesamowitego płaszcza snów w technikolorze.