Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Królewska Akademia przekształciła się po wycofaniu pracy krytyka seksualnego Jess de Valls

„Potwierdza to nasze zaangażowanie na rzecz wolności wypowiedzi i rozwiązywania złożonych problemów poprzez uczestnictwo i dyskusję”.

Towarzystwo Badawcze oświadczyło, że wznowi rozmowy z panią de Valls na temat uzupełnienia jej prac.

Organizacja stwierdziła, że ​​wystąpiła awaria komunikacji, która doprowadziła do tego, że pani De Wallis początkowo usłyszała z publicznego oświadczenia, że ​​jej praca nie zostanie sprzedana, a fundacja powiedziała, że ​​„powinniśmy byli sobie z tym poradzić lepiej”.

RA powiedział, że wewnętrzne operacje instytucji zostaną zbadane w Londynie, aby „lepiej poruszać się w przyszłości”.

RZS jest szeroko krytykowana tłumić wolność słowa Wycofując pracę pani De Waals, która twierdzi, że była wykorzystywana w Internecie po wyrażeniu opinii krytycznych wobec ideologii tożsamości płciowej.

Na blogu z 2019 r. wyraziła pogląd, że „kobiety transpłciowe są biologicznymi mężczyznami”, jej trudność w uwierzeniu, że biologia może zostać zmieniona, a jej obawy przed krytycznymi poglądami na płeć są tłumione.

Jednak pani de Valls wyraziła poparcie dla praw osób transpłciowych.

Wystąpiła również wewnętrzna awaria komunikacji, która doprowadziła do tego, że Jess de Wahls po raz pierwszy usłyszała w mediach społecznościowych, że nie przechowujemy już jej produktu w sklepie RA.

„Teraz ponownie otworzymy z nią rozmowy dotyczące uzupełniania jej prac.

Pojawiło się wiele kontrowersji w związku z ostatnimi komunikatami RA na temat braku przechowywania prac Jess de Wahls w Royal Academy Store. Od tego czasu długo i ciężko zastanawialiśmy się nad tym tematem i szerszymi kwestiami, które on porusza.

Jedno jest dla nas jasne – powinniśmy byli sobie z tym poradzić lepiej.

READ  Plotki o zestawie Strictly Dancing 2021 obejmują Line of Duty i Gogglebox