Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przyrodni brat Meghan Markle „podejmuje próbę objęcia ojca Thomasa opieką”

Przyrodni brat Meghan Markle „podejmuje próbę objęcia ojca Thomasa opieką”

Przyrodni brat Meghan Markle próbuje umieścić swojego ojca, 78-letniego Thomasa, pod „opieką” w stylu Britney, gdy dochodzi do siebie po udarze

  • Thomas Markle Jr podjął próbę kontrolowania spraw prawnych i biznesowych ojca
  • Jest przyznawana, gdy ludzie nie mogą podejmować własnych decyzji
  • Thomas Markle senior niedawno cierpiał na problemy zdrowotne i w maju doznał udaru mózgu

Przyrodni brat Meghan Markle stara się kontrolować sprawy prawne i biznesowe swojego ojca Thomasa Markle, gdy ten wraca do zdrowia po udarze.

78-latek może zostać objęty „opieką”, formą opieki prawnej i z czego najbardziej znana jest piosenkarka Britney Spears, pod kontrolą członków rodziny przez 13 lat.

Jest przyznawany w przypadkach, gdy osoby nie są w stanie podejmować własnych decyzji, np. cierpią na demencję.

Thomas Sr. cierpiał w ostatnich latach na liczne problemy zdrowotne, aw maju doznał udaru mózgu.

Gdyby zezwolono, to umożliwiłoby to 55-letniemu Tomowi Jr. wszczęcie procesu przeciwko brytyjskiemu fotografowi Jeffowi Raynerowi o zdjęcia sceniczne, które wprawiały Thomasa Sr. w zakłopotanie na całym świecie.

Thomas Markle Senior (na zdjęciu) niedawno cierpiał na różne problemy zdrowotne, w maju doznał udaru mózgu i nadal go leczy

Thomas Markle Senior (na zdjęciu) niedawno cierpiał na różne problemy zdrowotne, w maju doznał udaru mózgu i nadal go leczy

Nienazwane źródło powiedziało Niedzielne Lustro: Tom Snner miał szereg problemów zdrowotnych i chce, aby jego syn robił dla niego jak najlepiej, eliminując stres.

Sprawy w Ameryce trwają miesiącami lub latami, więc byłoby to dużym obciążeniem dla umysłu Toma Seniora. Pomoże mu to skoncentrować się na powrocie do zdrowia.

Zdjęcia zostały zrobione przed ślubem księcia Harry’ego i Meghan i doprowadziły do ​​rozpadu relacji ojciec-córka.

Według Thomasa seniora zdjęcia zostały wyreżyserowane, aby pomóc zmienić jego publiczny wizerunek.

W filmie dokumentalnym Channel 5 powiedział: „Chodziło o to, aby wszystkie te materiały były szczerymi, tajnymi nagraniami i nikt nie wiedziałby, że zostały poruszone ani cokolwiek innego.

„Będę tylko robił codzienną rutynę”.

W książce zacytowano Thomasa seniora, który powiedział, że rozważy zabicie pana Rainera, co skłoniło fotografa do wydania zakazu zbliżania się do byłego hollywoodzkiego inżyniera oświetlenia.

Meghan Markle nie rozmawiała ze swoim tatą, odkąd pozował dla paparazzi przed ślubem księcia Harry'ego i Meghan.  Tomasz senior nie przybył na wesele z powodu zawału serca

Meghan Markle nie rozmawiała ze swoim tatą, odkąd pozował dla paparazzi przed ślubem księcia Harry’ego i Meghan. Tomasz senior nie przybył na wesele z powodu zawału serca

W Revenge: Meghan, Harry and the War Between The Windsors autor Tom Bauer twierdził, że Thomas Sr. powiedział: „Uderzyłem Rainera… Chcę to zburzyć. Jeśli powiedzą mi, że mam nieuleczalnego raka, zabiję go, bo nie mam nic do stracenia.

Thomas Sr. zaprzeczył, twierdząc, że zabije Raynera i pojawi się w sądzie w listopadzie, żądając 1 miliona dolarów odszkodowania za obrazy teatralne.

Firma fotograficzna Reinera, Coleman Reiner, wydała oświadczenie, w którym napisało: „Oczywiście, odręczne zeznanie sądowe pana Markle jest tak trywialne, że pan Markle i wszyscy inni, którzy ponownie publikują szczegóły zeznań sądowych pana Markle, będą odpowiedzialni przed Colmanem. Rayner za zniesławienie .

READ  Debiut Adama Cole'a i Briana Danielsona w AEW All Out

Megan nie rozmawiała z ojcem od czasu zdjęć scenicznych, a Thomas Sr. nie pojawił się na ślubie z powodu zawału serca.

Nie poznał jeszcze dzieci Meghan, trójki Archiego i jednej Lilibet.

Tom Jr. odmówił komentarza.

Reklamy