Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Iken-soo podsyca plotki o miłości na wyspie, gdy świętuje swoje urodziny z chłopakiem Davidem – ale nie ma innych wyspiarzy

Iken-soo podsyca plotki o miłości na wyspie, gdy świętuje swoje urodziny z chłopakiem Davidem – ale nie ma innych wyspiarzy

Zwycięzca LOVE Island, Ekin-Su Cülcüloğlu, wywołał plotki po tym, jak świętowała swoje urodziny bez innych mieszkańców wyspy.

w piątkową noc, krwawy sos Wydała ogromne przyjęcie urodzinowe i zaprosiła wszystkie swoje gwiazdy, aby świętować swój wyjątkowy dzień.

5

Para wyglądała uroczo, gdy szli na przyjęcie urodzinowe Ekin-Su.Źródło: BackGrid
Ekin-su był widziany na imprezie z Davidem

5

Ekin-su był widziany na imprezie z DavidemŹródło: INSTAGRAM
Para wyszła bez żadnej ze współpracujących gwiazd

5

Para wyszła bez żadnej ze współpracujących gwiazdŹródło: INSTAGRAM

Jednak moja ulubiona wyspa miłości? Ekin-su, 28i jej kochanek Dawid, 27 latZauważyli, że przegapili uroczystość – i udali się na własny koncert dla tureckiej aktorki bez przyjaciół z serialu.

Zeszłej nocy była gwiazdą mydła i jej włoskim ogierem Spotkaliśmy się ponownie na słodką urodzinową niespodziankę w hotelu? W emocjonalnym filmie.

Para – która tego lata wygrała program randkowy ITV2 dzięki osuwiskowemu głosowaniu – udała się razem do Londynu do eleganckiego baru.

Wyglądało na to, że Ekin-Su zaprosił niewielką liczbę przyjaciół, którzy dołączyli do nich przy stole, popijając drinki w barze na dachu.

Marcel Somerville żeni się z modelką Love Island, Rebeccą Vieirą
Molly May Heig wychodzi z makijażu, stojąc z legendą Love Island

W przeciwieństwie do 24-letniej Taszy, turecka gwiazda nie zaprosiła żadnego ze swoich najbliższych przyjaciół na Love Island, zamiast tego czuła się komfortowo tylko z Davidem.

David poszedł pokazać parę jedzącą razem tort urodzinowy w ich rozległym pokoju hotelowym po tym, jak zaśpiewał Ikin-soo.

„Nie mogę”, opisał zdjęcie, na którym Ikin-soo wkłada twarz do ciasta, stojąc boso w salonie.

Eiken-soo wyglądała promiennie, pokazując swoją białą bodyconową sukienkę, podczas gdy David ubierał się prosto w czarny T-shirt, beżowe spodnie i trampki.

Na zakończenie wieczoru para tańczyła razem w pobliskim klubie nocnym – w rytm muzyki.

Przyszło to zaledwie dzień po tym, jak Ekin-soo i Davide nie przybyli na przyjęcie urodzinowe Taszy – którym byli Zapakowany z innymi wyspiarzami.

READ  Strictly Come Dancing: najważniejsze tematy do rozmów z trzeciego tygodnia, od Amy Dowden po Eddiego Caddy'ego

Uczestnicy tego letniego serialu randkowego ITV2 zebrali się w barze na dachu, aby uczcić fantazyjną imprezę.

cholerny chmiel Fani randek na bieżąco informowali imprezę o swoich historiach na Instagramie, gdzie filmował wokół tańczących gości.

Dołączył znajomy Indy, 23a także bliski kumpel Luki Bicha i Ikena Acona Na imprezie podczas wspólnego robienia zdjęć.

Uczestniczył także w imprezie, która prawdopodobnie odbyła się w eleganckim barze w Camden – Gemma Owenoraz Deji Adeniyi, Afia Tonkmor, Amber Beckford, Danica Taylor i Josh Le Grove.

Ekin-soo karmi plotki o wrogości na Love Island, gdy świętuje swoje urodziny z Davidem
Jestem miłośniczką piękna...jest sztuczka, która natychmiast dodaje objętości włosom

kropki przyjaciela taszy Andrzej Low Page -która zajęła trzecie miejsce w programie obok niej – była również widziana na imprezie.

27-letni David zabrał się do swoich Instagram Stories, aby ujawnić, że był w tym czasie na przyjęciu rocznicowym przyjaciela Ekin-soo Dotrzyj na siłownię.

Ekin-soo i Davide wyszli w sobotę wieczorem

5

Ekin-soo i Davide wyszli w sobotę wieczoremŹródło: BackGrid
Para wyglądała uroczo, gdy wychodzili z małą grupą przyjaciół

5

Para wyglądała uroczo, gdy wychodzili z małą grupą przyjaciółŹródło: INSTAGRAM