Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przekształcił naszą linię lotniczą w symbol wyróżnienia oraz źródło narodowej dumy i inspiracji

Przekształcił naszą linię lotniczą w symbol wyróżnienia oraz źródło narodowej dumy i inspiracji

Przekształciłeś naszą linię lotniczą w symbol doskonałości oraz źródło narodowej dumy i inspiracji – premiera

Dzięki swojemu poświęceniu i niestrudzonym wysiłkom przekształciliście naszą ukochaną linię lotniczą w symbol doskonałości oraz źródło narodowej dumy i inspiracji.

Premier Sitiveni Rabuka podkreślił to podczas swojej pierwszej oficjalnej wizyty w siedzibie Fiji Airways w Nasuso, dodając, że ich osiągnięcie jest świadectwem ich wspólnych wysiłków jako zespołu, który obejmuje Fiji Airways Fuvali.

Rabuka mówi, że konsekwentnie wykraczali poza zakres obowiązków, aby zapewnić naszym pasażerom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Mówi też, że ich naturalny uśmiech i szczera gościnność to coś, czego nie zauważył w innych liniach lotniczych, w których pracował.

Może jest zbyt wielkim patriotą, mówi premier, ale zauważył różnicę i cieszy się, że zauważyli to także ci, którzy zasiadali w innych liniach lotniczych na świecie.

Mówi również, że przynieśli nam dumę z naszego kraju, z naszej linii lotniczej, zdobywając nagrodę Skytrax dla najlepszej linii lotniczej w Australii i na Pacyfiku, jednocześnie utrzymując nagrodę Skytrax dla najlepszej załogi lotniczej w Australii i na Pacyfiku już trzeci rok z rzędu. wiersz. .

Rabuka dziękuje również kierownictwu Fiji Airways za ich wyjątkowe przywództwo i strategiczną wizję.

Dodał, że dzięki ich niezachwianemu zaangażowaniu w innowacje i efektywność, z powodzeniem poprowadzili Fiji Airways przez naprawdę burzliwe czasy. Mówi też, że pokonali wiele wyzwań i podjęli kilka bardzo trudnych decyzji w przeszłości.

Rabuka mówi, że pamięta, jak siedział przy odpływie i płakał z tymi, którzy zostali zwolnieni w Wigilię Bożego Narodzenia, i zrobił luffę w domu i zabrał ją aż do klubu, żeby się nią podzielić.

Mówi też, że cieszy się, że postanowili pozwolić 212 pracownikom zwolnionym podczas pandemii na kontynuowanie pracy.

Premier mówi, że ma nadzieję, że po przeszkoleniu i odnowieniu pracownicy będą cieszyć się nowym wizerunkiem, do którego wracają.

READ  „Wielki dzień Ameryki”: Szczepienie Covid-19 może wreszcie pozbyć się masek

Mówi również, że ich rząd jest zaangażowany w zapewnienie, że rodzina Fiji Airways pozostanie nienaruszona.

Rabuka dodaje, że ich rząd jest zdeterminowany i przekonany, że przemysł kwitnie, ponieważ są świadomi ważnej roli, jaką odgrywają w ekonomicznym przetrwaniu kraju i jego mieszkańców.