Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Prowadzący wywiad BBC, popularny teleturniej, w którym komik dzieli się swoim żalem z powodu odwołania

Komik Zoe Lyons podzieliła się swoim żalem z powodu odwołania jej programu BBC, Lightning, na Twitterze

pobierz wideo

Film jest niedostępny

Zoe Lyons będzie gospodarzem Lightninga w BBC Two w kwietniu

BBC odwołało popularny teleturniej po zaledwie dwóch seriach.

Komik Zoe Lyons podzieliła się swoim żalem z powodu odwołania jej programu, Lightning, on Świergot.

W programie konkursowym gracze walczą o wygraną 3000 funtów, przekazując światło przeciwnikowi, odpowiadając poprawnie na pytanie.

Gracz, który wpadnie w światło, zostaje wyeliminowany, gdy licznik się wyczerpie.

Udostępniając zdjęcie swojej błyszczącej kurtki wiszącej na wieszaku, Zoe napisała na Twitterze: „Smutne, że wszystkie dobre przesłuchania muszą się kończyć, ale nie mogę powiedzieć, jaką radość sprawiała praca nad @lightningquiz dla @bbc2.

BBC odwołało popularny teleturniej
(

obrazek:

PA Wire / Press Association Obrazy

„Zrobiliśmy dwa łańcuchy do krakersów i uwielbialiśmy każdą sekundę pracy z moimi przyjaciółmi w BBC Belfast. Każdy uczestnik był [star emoji] I nadal możesz śledzić @BBCiPlayer”.

Rzecznik BBC powiedział gazecie Gwiazdka dzienna : „Lightning miał dwie świetne serie, ale musimy zrobić miejsce na nowe możliwości. Chcielibyśmy podziękować Zoe i zespołowi za ich ciężką pracę”.

Komik Zoe Lyons podzieliła się swoim żalem z powodu odwołania jej programu na Twitterze
(

obrazek:

Ulotka PR

Zrozpaczeni fani zabrali się na Twittera, aby podzielić się swoim żalem po zakończeniu serialu, jednym tweetem: „To wstyd Zoe. To było zdecydowanie bardzo wyjątkowe przesłuchanie, a ja właściwie przesłuchałem, aby wziąć udział w drugiej serii i pomyślałem, że mogę się zmienić to zakładając to na przesłuchanie do Zooma.” Mój… Niestety tak nie było, chociaż uwielbiam twoją kurtkę! Zdecydowanie potrzebuję jednej!”

Podczas gdy inny skomentował: „O nie, po prostu czułem taki wstyd, nie będziemy oglądać kolejnego serialu. Mam nadzieję, że wkrótce dostaniesz kolejny program Zoe, ponieważ byłaś tak dobra w oświetleniu, że nie będzie kolejnego takiego przesłuchania. Och, będę za tym tęsknić. Robisz jakieś imprezy? Komiks wkrótce?

Trzeci napisał: „Naprawdę przykro mi to słyszeć – to był wspaniały program, byłeś wspaniałym gospodarzem i fajnie było uczestniczyć jako uczestnik. Pułkownik (aka Grizzly Doyle!).

Czytaj więcej

Czytaj więcej

READ  Queen jedzie do Sandringham po odwołaniu świątecznego lotu z powodu obaw Covid | Wiadomości z Wielkiej Brytanii