Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amber Heard odkrył, że według nauki ma najpiękniejszą twarz na świecie

W wiadomościach, które nie zadowolą fanów Johnny’ego Deppa, naukowiec odkrył, że Amber Heard ma najpiękniejszą twarz na świecie.

Jak wspomniałem UNILADDr Julian De Silva z Centrum Zaawansowanej Chirurgii Plastycznej Twarzy w Londynie wykorzystał techniki mapowania twarzy, aby odkryć, kto ma najpiękniejszą twarz na świecie.

De Silva przeprowadził swoje badania w 2016 roku i użył greckiego złotego podziału na piękno 1,618, znanego jako „Phi”. Stosunek określa, co jest uważane za idealny stosunek rysów twarzy.

Zgodnie z tą teorią Heard zdobył 91,85 proc. Rozmawiając z nas co tydzień W tym czasie de Silva powiedział: „Grecy odkryli, że proporcja występuje wszędzie w przyrodzie i przez tysiące lat uważano, że zawiera sekretną formułę najpiękniejszych twarzy świata”.

„Od dawna uważano, że współczynnik Phi wynoszący 1,618 stanowi tajemnicę piękna, ale teraz, korzystając z map komputerowych, możemy obliczyć, jak odnosi się on do prawdziwych kobiet”.

Udział Do nowego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu od Indy100

Używając tych samych technik De Silva odkryła również, że Kim Kardashian ma najlepsze brwi, Scarlett Johansson ma najlepsze oczy, a Emily Ratajkowski ma idealne usta.

De Silva stworzył również „idealną” twarz, używając „nosa Amber Heard, brwi Kim Kardashian, oczu Scarlett Johansson, kształtu twarzy Rihanny, ust Emily Ratajkowski i czoła Kate Moss”.

Obrazy Getty

Heard, która na początku tego miesiąca przegrała głośny proces o zniesławienie przeciwko swojemu byłemu mężowi, rozmawiała w tym tygodniu z Savannah Guthrie z NBC jako Aquaman Aktorka wypowiedziała się przeciwko „niesprawiedliwy” Traktowanie, które otrzymała w mediach społecznościowych od zwolenników Johnny’ego Deppa.

Gdzie indziej zespół Hearda wyzwał Deppa na własną rozmowę kwalifikacyjną, jeśli był niezadowolony z wszystkiego, co powiedziała jego była żona. Rzecznik 36-letniej gwiazdy powiedział: „Jeśli pan Depp lub jego zespół ma z tym problem, zalecamy, aby sam Johnny usiadł na godzinę z Savannah Guthrie i odpowiedział na wszystkie jej pytania”.

READ  Gal Gadot: Wyobraź sobie, że wideo na początku pandemii było „w złym guście” | Kino

Podziel się swoją opinią w naszych demokratycznych wiadomościach. Kliknij ikonę głosowania u góry strony, aby podnieść ten artykuł w rankingu indy100.