Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Premiera Dragon’s Dogma 2 zaplanowana jest na koniec listopada 2023 roku

Premiera Dragon’s Dogma 2 zaplanowana jest na koniec listopada 2023 roku

Firma Capcom ogłosiła, że ​​28 listopada 2023 r. odbędzie się prezentacja Dragon Dogma 2 Showcase, podczas której zaprezentowana zostanie duża prezentacja i nowa rozgrywka.

Wydarzenie odbędzie się o 13:00 czasu PT / 16:00 ET / 21:00 czasu brytyjskiego i potrwa około 15 minut. Capcom nie ujawnił dokładnie, gdzie fani będą mogli obejrzeć program, ale prawdopodobnie będzie on tam transmitowany youtube Kanał, jeśli nie oficjalny Doktryna Smoka Jeden.

„Wyrusz w swoją największą przygodę, Arisen! Zdobądź najnowsze informacje na temat tej gry RPG akcji, zaprojektowanej tak, aby wybory gracza były w centrum rozgrywki” – czytamy w poście. „Dołącz do reżysera Hideakiego Ituno i producenta Yoshiakiego Hirabayashiego, którzy dostarczają najnowsze informacje i rozgrywkę w tym około 15-minutowym demo.”

Dragon’s Dogma 2 wciąż nie ma daty premiery, więc fani prawdopodobnie mają nadzieję, że serial ujawni, kiedy będą mogli otrzymać kontynuację tej fantastycznej gry RPG.

Chociaż pierwszy zwiastun gry pojawił się dopiero w maju 2023 r., pierwsza gra Dragon’s Dogma została wydana w 2012 r., pozostawiając fanów serii z niecierpliwością na kontynuację. Capcom nie powiedział zbyt wiele na temat Dragon’s Dogma 2, choć ujawnił, że jego mapa jest czterokrotnie większa od oryginału.

W zapowiedzi gry IGN powiedział: „Dragon’s Dogma 2 będzie oferować więcej tego, co podobało nam się w pierwszej grze, a wiele z tych drobnych elementów zostało ulepszonych. Nie możemy powstrzymać się od żałowania, że ​​nie wyszliśmy trochę bardziej podekscytowani jednak o czymś nowym w sequelu.”

Ryan Dinsdale jest niezależnym reporterem w IGN. Cały dzień będzie opowiadał o Wiedźminie.

READ  Apple udostępnia trzy nowe, dramatyczne reklamy pokazujące możliwości aparatu iPhone’a 13 Pro