Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meta przedstawia nowe narzędzia AI do tworzenia zasobów wideo i edycji obrazów

Meta przedstawia nowe narzędzia AI do tworzenia zasobów wideo i edycji obrazów

Meta udostępniła podgląd dwóch nowych narzędzi AI do tworzenia zasobów wideo i edycji obrazów.

Projekty zostaną ostatecznie udostępnione na Facebooku i Instagramie, umożliwiając twórcom tworzenie filmów i edytowanie przesyłanych strumieniowo zdjęć w ciągu kilku sekund za pomocą komunikatów tekstowych.

Dlaczego nas to obchodzi?. Tworzenie różnorodnych zasobów wideo i edytowanie obrazów na miejscu skraca czas spędzony pomiędzy zespołami kreatywnymi i medialnymi, uwalniając zasoby na strategiczne zadania, takie jak analiza odbiorców. Szybki dostęp do różnorodnych projektów może być inspiracją dla marketerów.

Film emo. Najnowsze generatywne narzędzie sztucznej inteligencji firmy Meta do tworzenia wideo, zwane Emu Video, opiera się na technologii opracowanej przez firmę w ramach projektu badawczego AI „Emu”. To narzędzie umożliwia twórcom tworzenie krótkich filmów za pomocą podpowiedzi tekstowych. Emu Video może tworzyć wysokiej jakości treści wideo na podstawie prostego tekstu lub nieruchomych obrazów. Ten sam model może również animować obrazy przesłane przez użytkowników w oparciu o podpowiedzi tekstowe, znacznie przewyższając poprzednie prace i ustanawiając nowy, najnowocześniejszy standard.

Liberalizacja Unii Gospodarczej i Walutowej. Nowe narzędzie Meta do edycji obrazów, Emu Edit, umożliwia elastyczną edycję za pomocą instrukcji krok po kroku, obsługę takich zadań, jak dostosowywanie lokalne i globalne, usuwanie i dodawanie tła, transformacje kolorów i geometrii, wykrywanie, segmentacja i inne. Emu Edit dokładnie postępuje zgodnie z instrukcjami, zapewniając, że piksele niezwiązane z wybranymi zadaniami w obrazie wejściowym pozostaną niezmienione.

Co mówi Meta. Rzecznik Meta powiedział w oświadczeniu:

  • „Chociaż ta praca to w tej chwili czysto podstawowe badania, potencjalne przypadki użycia są wyraźnie oczywiste. Wyobraź sobie szybkie tworzenie własnych animowanych naklejek lub inteligentnych GIF-ów, które możesz wysłać na czacie grupowym, zamiast szukać idealnych mediów do swojej odpowiedzi. „
  • „Chociaż z pewnością nic nie zastąpi profesjonalnych artystów i animatorów, Emu Video, Emu Edit i podobne nowe technologie mogą pomóc ludziom wyrazić siebie na nowe sposoby – od dyrektora artystycznego wymyślającego nową koncepcję po twórcę ożywiającego swój najnowszy film Twój najlepszy przyjaciel składa wyjątkowe życzenia urodzinowe. Uważamy, że warto to uczcić.”
READ  OLIGHT przedstawia swój rewolucyjny, wstępnie aktywowany czujnik zbliżeniowy w nowym modelu latarki

Otrzymuj codzienny biuletyn, na którym polegają marketerzy.


Głębokie nurkowanie. Przeczytaj meta EMU Wideo i edycja EMU Pełne ogłoszenie, więcej informacji.