Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Potwierdzono skład Taskmaster Series 14: Dara Ó Briain, Sarah Millican, Fern Brady i inni

Jeśli utrzymasz tradycję, spodziewaj się debiutu 14 serii na kanale 4 w Wielkiej Brytanii we wrześniu/październiku. Do tego czasu, oto wstępne wprowadzenie do nowych twarzy, które odpowiadają na dziwne wymagania menedżera zadań.

Dara – Brian

Po niezliczonych udanych trasach koncertowych i wydaniach DVD, Hosting śmiej się z tygodnia A wojny robotów A idź 8 bitów I to z profesorem Brianem Coxem, gdy patrzą przez teleskopy w gwiazdozbiorze Oriona, irlandzki komik Dara O’Brien nie wymaga przedstawiania, ale i tak zrobiliśmy. Delektuj się trochę głupim, subtelnym i szybko mówiącym humorem poniżej. Neutrina uległy mutacji!

Odwiedź jego stronę Oficjalna strona internetowa jest tutaj Więcej.

Paproć Brady

Szkocki komik Fern Brady jest jednym z najlepszych aktorów na świecie, ma na swoim koncie szereg tras koncertowych, programów Edinburgh Fringe i reklam telewizyjnych, jak zobaczysz poniżej. Ostrzegam, że zawartość nie jest bezpieczna do pracy (ale najprawdopodobniej, jeśli oglądasz to w pracy, dźwięk dochodzi przez słuchawki, więc jeśli ktoś o to poprosi, możesz po prostu powiedzieć ludziom, o których mówisz).

Odwiedź to Oficjalna strona internetowa Więcej.

John Kearns

John Kearns jest współpracownikiem Menadżer zadań Dalszy członek rodziny Tim Key (oficjalny doradca misji, uczestnik pierwszej serii i długoletni współpracownik Little Alex Horne’s). Oprócz nagradzanych stand-upów Kearns pojawił się w wielu programach telewizyjnych 8 na 10 kotów Dla mnie historia cukru A ostatnio wydaliśmy serię odtworzeń audio dostępnych do słuchania Dźwięki BBC.

READ  Polski Bowen Falls Festival rozpoczyna się dzisiaj