Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Katie Price ponownie uciekła z więzienia po złamaniu zakazu zbliżania się

F

Oromańska czarująca modelka Katie Price uciekła z więzienia i została skazana na 18 miesięcy więzienia po tym, jak przyznała się do złamania zakazu zbliżania się, wysyłając obraźliwe wiadomości do byłego męża Kierana Hellera o jego narzeczonej Michelle Pentecost.

Price przybyła do Louis Crown Court w piątek rano w całkowicie zielonym stroju i trzymając za ramię swojego narzeczonego Carla Woodsa.

Raw Image Ltd / GoffPhotos.com

Nicholas Hamblin, który reprezentuje Katie Price, powiedział, że jego klientka przyznała się do winy w styczniu, ale miała „nieporozumienie”, że zakaz zbliżania się „działa w obie strony”.

Uważano, że został wywołany przez post na Instagramie pani Penticost, wiadomość Price w tym czasie brzmiała: „Powiedz swojej dziewczynie, żeby nie zaczynała ode mnie.

„Ona ma zakaz zbliżania się, więc nie powinna próbować mnie antagonizować, ponieważ to obraza i jestem pewien, że nie chce, aby ludzie wiedzieli, że miała z tobą romans za moimi plecami. ”.

Sędzia Stephen Mooney powiedział Priceowi: „Moim zdaniem ta zbrodnia została popełniona z gniewu.

„Słowa, których użyłeś, były wyjątkowo obraźliwe i wywrotowe, więc naruszenia nie można uznać za drobne.

„Moim zdaniem, równoważąc czynniki obciążające i łagodzące, odpowiednie zdanie to system społeczny średniego szczebla”.

Price nie okazał żadnych emocji, kiedy ogłoszono werdykt, ale uśmiechnął się krótko, gdy opuściła dok.

Hamblin powiedział, że istnieje element „prowokacji” i że Price „przesadnie reagował, ponieważ czuła, że ​​jest krytykowana”.

Dodał: „Okazała oznaki wyrzutów sumienia, akceptuje pośrednie naruszenie”.

Hamblin powiedział, że Price szukała pomocy w swoich problemach emocjonalnych w Priory Clinic.

Powiedział, że cierpi na „depresję i zaburzenia lękowe” i dodał: „Panna Price uczy się pokonywać swoje problemy emocjonalne i nie reagować tak, jak ja sobie z nią poradziłem w tej sytuacji”.

READ  Świąteczne plany królowej: Mąż księżniczki Anny, sir Timothy Lawrence, ma pozytywny wynik testu na obecność Covid

Kontynuował: „Ma dwie różne osobowości, jedną publiczną i słabą od bycia w oczach opinii publicznej i każdego dnia w oczach opinii publicznej, bez względu na to, co robi.

„Może chodzi o budowanie kogoś tylko po to, by go powalić”.

Dodał, że Price ma „dużo dobrego do powiedzenia” i w raporcie z monitoringu została uznana za „małą zagrożoną ponowną kryminalizacją”.

W oświadczeniu o wpływie ofiary odczytanym w sądzie, Pięćdziesiątnica powiedziała, że ​​wpływ naruszenia przez Price zakazu zbliżania się miał „niszczący wpływ” na jej zdrowie psychiczne.

Powiedziała: „Skutek tego, co zrobiła Katie, jest tak niepokojący, że czuję się zagrożony i zastraszony.

„Jestem sfrustrowany i nie chcę wychodzić. Używany język sprawił, że się przestraszyłem. Czułem się, jakby to był atak na mnie.

„Konsekwencje są takie, że czuję, że mnie zaatakuje. Czułem, że restrykcyjny nakaz sprawi, że poczuję się bezpiecznie, ale gdy ktoś go złamał, poczułem się bardzo słaby”.

Kiedy złamała zakaz zbliżania się, Price odbywała 16-tygodniowy wyrok w zawieszeniu za wycieczkę po pijanemu w pobliżu jej domu w Sussex, kiedy była nieubezpieczona i nie miała ważnego prawa jazdy.

Cena ma wrócić do sądu w przyszłym miesiącu, kiedy zostanie oskarżona o przekroczenie prędkości.