Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jon Fingas

Porsche wycofuje 43 000 pojazdów elektrycznych Taycan z powodu nagłej utraty mocy

Nie trwało to długo Podobno Porsche pamięta Taycan zostać urzędnikiem. Niemiecki producent samochodów ma Zapamiętaj około 43 000 taycan A Taycan Cross Turismo Pojazdy elektryczne na całym świecie z powodu problemu nagłej utraty mocy. Będziesz musiał zabrać swojego elektrycznego sportowego sedana do warsztatu, aby otrzymać godzinną aktualizację oprogramowania (tym razem bezprzewodowo nie jest to możliwe), chociaż Porsche powiedział, że możesz jeździć, dopóki aktualizacja nie będzie gotowa.

Porsche powiedziało, że błąd został już rozwiązany w przypadku modeli, które znikają z linii produkcyjnej.

Wezwanie zostało wezwane przez dochodzenie NHTSA w sprawie dziewięciu incydentów, w których zasilanie zostało odcięte podczas jazdy samochodów, a sześć samochodów odmówiło ponownego uruchomienia. Automatyczne nagrywanie spiczasty Porsche znalazło problem w 130 samochodach po przeprowadzeniu własnego dochodzenia. Nie było doniesień o kolizjach lub urazach.

Odwołanie to cios (choć niewielki) dla Porsche, które ogólnie cieszyło się dobrą sprzedażą Taycana. EV jest teraz wystarczająco popularny w USA zapytać 911, 718 i Panamera. Chociaż prawdopodobnie nie doprowadzi to do sprzedaży czołgów, pojawia się w czasie, gdy Porsche wciąż próbuje przekonać kupujących, że warto zrezygnować z legendarnych silników gazowych firmy na rzecz silników elektrycznych — może później odczuwać pewną niechęć, nawet jeśli jest to elektryczne pojazdy będą prawdopodobnie bardziej niezawodne.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Emir i polski prezydent chcą zacieśnić relacje