Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polka Sarah James zdobywa Złoty Dzwon na America’s Got Talent

Polka Sarah James zdobywa Złoty Dzwon na America’s Got Talent

To prawdopodobnie największy program telewizyjny talentów na świecie. A we wtorkową noc amerykańskie talenty Widzowie cieszyli się występem kogoś, kogo bardzo dobrze znają fani Junior Eurowizji – reprezentanta Polski Sarah James. Młoda piosenkarka zajęła drugie miejsce na JESC 2021 z piosenką Somebody.

Sarah James w Polsce amerykańskie talenty

Występ Sarah poprzedzony jest krótkim wywiadem z czwórką sędziów – komikiem Howie Mandelem, nowoczesna rodzina Sofia Vergara, modelka Heidi Klum i potentat muzyczny Simon Cowell. 13-latka powiedziała komisji, że zawsze zachwycały ją klipy AGT na YouTube, a teraz przyjeżdża do Ameryki, aby zobaczyć, czy marzenia naprawdę się spełnią.

Wybrała zaśpiewać „Lovely” Billie Eilish, który opisała jako bardzo emocjonalny z pełnymi tekstami. Jej występ sprawił, że publiczność stanęła na własnych nogach. Gdy oklaski ucichną, Simon Cowell wtrąca się jako pierwszy. „Słyszeliśmy wielu piosenkarzy na przestrzeni lat, ale to jest świetne” – mówi. „To nie było idealne, ale masz w sobie prawdziwą gwiazdę”. Staje w miejscu i uderza dłonią w legendarny złoty dzwonek, zapewniając Sarah miejsce na pokazach jeszcze tego lata.

Sarah James na Eurowizji Juniorów 2021

Sarah James gra na pianinie od szóstego roku życia The Voice Kids Polska Początek 2021 roku zadziwia sędziów okładkami z Demi Lovato „ktokolwiek” A „Husavik (Moje miasto)”z filmu Konkurs Piosenki Eurowizji: Historia epickiego pożaru. Następnie wygrała polską selekcję do Eurowizji Junior 2021 piosenką Somebody. Sarah była jedną z faworytek do zwycięstwa w Paryżu, ale ostatecznie zajęła drugie miejsce w finale 19 grudnia. W Malinie z „Qomi” stracił tylko sześć punktów do Armenii.

Co myślisz o doświadczeniu Sary? Daj nam znać poniżej.