Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polka Sarah James jest jedną z półfinalistów w Ameryce na Got Talent, zmierzając do finału 13 września – escYOUnited

Polka Sarah James jest jedną z półfinalistów w Ameryce na Got Talent, zmierzając do finału 13 września – escYOUnited

Zaledwie kilka miesięcy po wzięciu udziału w Junior Eurowizji 2021 i zajęciu drugiego miejsca w moim deblu, Sarah James pojechała do Stanów Zjednoczonych na przesłuchanie do America’s Got Talent. Jej przesłuchanie zostało wyemitowane podczas trzeciego odcinka sezonu 17, gdzie występ Billie Eilish „Lovely” otrzymał tylko informacje zwrotne od Simona Cowella, zanim uderzył swój złoty dzwonek. W roli złotego dzwonu James awansował bezpośrednio do półfinałów, które były transmitowane dziś wieczorem. Performance zwrócił również uwagę samej Eilish, a artystka retweetowała występ z NBC wkrótce po jego opublikowaniu.

Mówiąc o swoim doświadczeniu na przesłuchaniu, James natychmiast wyraził swoją wdzięczność za osądzenie Simona Cowella, mówiąc: „Dziękuję za umożliwienie mi pozostania w tym momencie”. Ani jedna chwila tej okazji nie została zmarnowana. Podczas wczorajszego meczu półfinałowego James dał wyjątkowy, emocjonalny, wolniejszy cover klasyka „Rocket Man” Eltona Johna – przy gromkim aplauzie publiczności i sędziów. Występ umieścił ją w pierwszej dwójce odcinka i zapewnił jej miejsce w wielkim finale 13 września oraz szansę na wygranie 1 miliona dolarów.

Magazyn Ludzie Rozmawiając z sędziami po koncercie, Cowell nie wstydził się oddać hołdu 14-letniej gwieździe. „To było prawdopodobnie najlepsze zbliżenie serialu, jakie mieliśmy przez cały sezon. To był jeden z momentów, których nie widuje się często w programie – to było niesamowite. ” Był cytowany jako wypowiedź za kulisami. Pochwalił ją zaraz po występie i powiedział, że jej wybór piosenek był „geniuszowy”, a Heidi Klum pochwaliła Cowella za to, że wie, jak wybierać prawdziwe gwiazdy. Jej kolega sędzia Howie Mandel był równie ugruntowany, nazywając ją „zwycięskim występem” i nazywając ją „gwiazdką” przed zakończeniem programu.

https://www.youtube.com/watch?v=nNTEukCadL0

James jest drugim młodszym artystą Eurowizji, który wziął udział w przesłuchaniu do America’s Got Talent po reprezentowaniu swojego kraju na dużej scenie, a Daniela Tulishova z Kazachstanu również rywalizuje w 15. sezonie razem z australijskim artystą Eurowizji 2022 Sheldonem Rileyem. Podczas gdy Sheldon nie awansował po ćwierćfinale, Tyulishova dotarła do finału i znalazła się w ostatniej piątce na 10 wykonawców (miejsca finałowe nie zostały ujawnione poza pierwszą trójką programu). Jeśli James znajdzie się w pierwszej piątce, uczyni ją to najbardziej utytułowaną artystką Eurowizji w historii serialu.

READ  Składowanie w pobliżu granicy | EurobuildCEE

Jeśli wygra America’s Got Talent, będzie to jej trzecie zwycięstwo w konkursie telewizyjnym po pokonaniu polskiego The Voice Kids w 2021 roku i polskiego finału. Szansa na Sukces później tego roku.

być #Jesteś Czy kibicujesz Sarah James, aby wygrała 17. sezon America’s Got Talent? Powiedz nam w mediach społecznościowych @ESCUnite, na naszej stronie internetowej niezgodalub na naszej stronie internetowej Strona forum!