Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Połączone bliźniaki Abby Hensel z Abby i Bretanii są małżeństwem

Połączone bliźniaki Abby Hensel z Abby i Bretanii są małżeństwem

Połączona bliźniaczka Abby Hensel, która wystąpiła w reality show Abby i BretaniaPotajemnie poślubił weterana armii Josha Bollinga.

Według uzyskanych przez niego rejestrów publicznych Dzisiaj, Abby (34 lata) po raz pierwszy wyszła za Bollinga w 2021 roku. W poście wskazano również, że para mieszka w Minnesocie, gdzie Abby i Brittany uczą w piątej klasie. Tymczasem Bowling jest pielęgniarką i weteranem armii Stanów Zjednoczonych.

Rodzina Hensel na Facebooku Na selfie widać ich na weselu, na których syjamskie bliźniaki mają na sobie białą koronkową sukienkę. Na swój ślub Boling miał na sobie białą zapinaną na guziki koszulę i szary garnitur.

Na swoim FacebookuBoling przy różnych okazjach udostępniał różne zdjęcia siebie i syjamskich bliźniaków, w tym zdjęcie z jazdy na snowboardzie i zdjęcie z pieszej wycieczki. W swojej autobiografii zauważył również, że jest ojcem.

W raporcie zauważono, że Abby i Brittany Hensel to bliźnięta syjamskie typu dicephalus, rzadka forma bliźniąt syjamskich, które „są zrośnięte obok siebie w tej samej miednicy”. Narodowy Instytut Zdrowia. Ich głowy znajdują się na tym samym tułowiu, ponieważ mają oddzielne mózgi, serca i inne narządy. Mają wspólne wszystkie narządy poniżej talii i krwiobieg, przy czym Abby kontroluje prawą rękę i nogę, a Brittany kontroluje lewą rękę i nogę.

Bliźniacy urodzeni w 1990 r. po raz pierwszy opowiedzieli publicznie swoją historię w 1996 r., kiedy pojawili się w telewizji. Program Oprah Winfrey w 1996 r. W 2012 r. wystąpili we własnym reality show TLC, Abby i Bretaniaktóre śledziły ich życie po ukończeniu Bethel College w Minnesocie i przygotowaniach do wyjazdu do Europy w celu podjęcia pracy nauczycielskiej.

READ  Kim Kardashian kupiła na aukcji naszyjnik księżnej Diany | Wiadomości Entów i Sztuki

„Ludzie byli nami ciekawi od urodzenia, z oczywistych powodów” – powiedziały bliźniaczki w pierwszym odcinku serialu. Listy Nowości. „Ale nasi rodzice nigdy nie pozwolili nam używać tego jako wymówki. Wychowywano nas w przekonaniu, że możemy zrobić wszystko, co chcemy.

W reality show opowiadali także o tym, jak koordynują ze sobą codzienne czynności, od przygotowań do imprezy po zbieranie artykułów spożywczych z półek w domu.

„Jeśli chodzi o decyzje, musimy pójść na kompromisy” – powiedziała Abby. „Na zmianę. Chcemy pracować nad tym, abyśmy oboje byli szczęśliwi i znaleźli złoty środek”.

Podczas wywiadu z czas W artykule z 2001 roku rodzice bliźniaków – Mike i Patty – dyskutowali o tym, czy ich dzieci pewnego dnia wyjdą za mąż. Mike wyjaśnił wówczas, że jego córki zastanawiały się, w jaki sposób w końcu znajdą mężów, zanim pomyślał: „Dlaczego nie?”. Za tym pomysłem, ponieważ poślubił inne bliźniaki syjamskie.

„To ładne dziewczyny. Są genialne. Mają wszystko, co do nich pasuje, z wyjątkiem…”, po czym robi pauzę i dodaje: „…są razem”.

Mike zauważył również, że on i jego żona odrzucili pomysł rozdzielenia bliźniaków po urodzeniu, ponieważ lekarze stwierdzili, że szansa na to, że Abby i Brittany przeżyją zabieg, jest niewielka. „Jak możesz wybierać pomiędzy nimi dwoma?” Powiedział.

Od tego czasu minęło ponad dziesięć lat Abby i Bretania Po emisji serialu syjamskie bliźniaki w dużej mierze trzymały swoje życie osobiste poza centrum uwagi.

Niezależny Skontaktowałem się z Abby i Brittany z prośbą o komentarz.