Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Netflix przywraca zmutowanego pracownika, który został zawieszony za próbę dostania się na spotkanie na poziomie menedżera

Firma przywróciła pracownika Trans Netflix po tym, jak została zawieszona za próbę dołączenia do spotkania na poziomie menedżera.

Tera Field, której biografia na Twitterze mówi, że pracuje jako starszy inżynier oprogramowania dla usługi przesyłania strumieniowego, była jednym z trzech zwolnionych pracowników.

Wcześniej zabrała się do Twittera, aby skrytykować nowy program komediowy na Netflix przez komika Dave’a Chappelle’a.

Jednak Netflix wyjaśnił, że Field została zawieszona za próbę dołączenia do spotkania, na które nie została zaproszona.

Firma przywróciła Terę Field, pracownika za pośrednictwem Netflix, po tym, jak została zawieszona za próbę dołączenia do spotkania na poziomie menedżera.

Mimo to Field ponownie pojawiła się na Twitterze, aby ujawnić swoją odpowiedź firmy po tym, jak dowiedzieli się, że „nie było złej woli w moim uczestnictwie w spotkaniu QBR”.

W jej tweecie znalazł się zrzut ekranu oświadczenia wysłanego przez Netflix w celu potwierdzenia jego zwrotu.

Napisano: „Nasze dochodzenie nie wykazało, że dołączyłeś do spotkania QBR z jakimikolwiek złymi intencjami i że naprawdę nie wierzyłeś, że było coś złego w ubieganiu się o dostęp do tego spotkania.

Ponadto, gdy menedżer udostępnił link, potwierdził również, że jest to spotkanie, w którym możesz wziąć udział.

Wcześniej zabrała się do Twittera, aby skrytykować nową komedię Netflix autorstwa komika Dave'a Chappelle (na zdjęciu)

Wcześniej zabrała się do Twittera, aby skrytykować nowy program komediowy Netflix autorstwa komika Dave’a Chappelle (na zdjęciu)

Mimo to Field ponownie pojawiła się na Twitterze, aby ujawnić swoją odpowiedź firmy po tym, jak dowiedzieli się, że

Mimo to Field ponownie pojawiła się na Twitterze, aby ujawnić swoją odpowiedź firmy po tym, jak dowiedzieli się, że „nie było złej woli w mojej obecności na spotkaniu QBR”.

Komentując oświadczenie Netflix, Field Twitter napisał na Twitterze: „Mam zamiar wziąć kilka dni wolnego na dekompresję i spróbować dowiedzieć się, gdzie jestem. Przynajmniej czuję się usprawiedliwiony.

READ  Twórcy Layers of Fear Bloober Team stworzy nowy Silent Hill dla Konami

MailOnline skontaktował się z Netflix w celu uzyskania dodatkowych opinii.

Field opublikował w czwartek 40 tweetów w czwartek, opisując szkody, jakie komentarze w specjalnym odcinku wyrządzą społeczności transpłciowej.

Wymieniono również 38 transpłciowych i niebinarnych mężczyzn i kobiet, którzy według niego zostali zabici, dodając w każdym przypadku, że ofiara „nie została urażona”.

Netflix wydał wcześniej oświadczenie, w którym stwierdził: „Bezwzględnie błędne jest twierdzenie, że zawiesiliśmy każdego pracownika za tweetowanie o tym programie. Zachęcamy naszych pracowników, aby nie wyrażali publicznie zgody i popieramy ich prawo do tego.

Według osoby zaznajomionej z tą sprawą trzech pracowników, w tym Field, przyłączyło się do kwartalnego spotkania dyrektorów i wiceprezesów firmy bez pozwolenia.

Osoba nieuprawniona do publicznego omawiania sytuacji powiedziała, że ​​pracownicy zostali zawieszeni w wyniku śledztwa i nie za zabranie głosu, ale z powodu wzięcia udziału w wirtualnym spotkaniu bez zaproszenia.

W ciągu ponad 40 tweetów w zeszłym tygodniu Field wyjaśnił szkody, jakie komentarze zamieszczone w specjalnym wydaniu wywrą na społeczności trans.

W ciągu ponad 40 tweetów w zeszłym tygodniu Field wyjaśnił szkody, jakie komentarze zamieszczone w specjalnym wydaniu wywrą na społeczności trans.

Następnie Field dodała listę 38 niebinarnych kolorowych mężczyzn i kobiet, którzy, jak twierdziła, zostali zabici, dodając w każdym przypadku, że ofiara

Następnie Field dodała listę 38 niebinarnych kolorowych mężczyzn i kobiet, którzy, jak powiedziała, zostali zamordowani, dodając w każdym przypadku, że ofiara „nie była obraźliwa”.

W zeszłotygodniowych postach na Twitterze Field powiedziała, że ​​Dave Chappelle został skrytykowany nie dlatego, że jego komentarze są obraźliwe, ale z powodu szkód, jakie wyrządzają społeczności transpłciowej, zwłaszcza czarnym kobietom.

Chappelle wywołał kontrowersje swoimi dowcipami, twierdząc, że „seks jest prawdziwy” i krytykując to, co mówi, jest delikatną skórą społeczności transpłciowej.

Aktywiści LGBTQ skrytykowali komentarze, a Narodowa Koalicja na rzecz Czarnej Sprawiedliwości wzywała serwis streamingowy do usunięcia programu.

Współdyrektor Netflix, Ted Sarandos, wysłał notatkę do pracowników omawiającą granicę między komentarzem a nienawiścią, dodając, że program komediowy Chappelle'a nie zostanie usunięty

Współdyrektor Netflix, Ted Sarandos, wysłał notatkę do pracowników omawiającą granicę między komentarzem a nienawiścią, dodając, że program komediowy Chappelle’a nie zostanie usunięty

Starszy dyrektor Netflix powiedział, że specjalny program Dave’a Chappelle’a, The Closer, nie przekracza „linii nienawiści” i pozostanie w serwisie streamingowym pomimo konsekwencji oświadczeń komika na temat społeczności transpłciowej.

READ  Animal Kingdom sezon 6: obsada, data premiery i więcej aktualizacji!

W wewnętrznej notatce współdyrektor generalny Ted Sarandos powiedział reżyserom, że „pewny talent” może dołączyć do stron trzecich, wzywając do usunięcia programu.

Sarandos powiedział, że szefowie nie wierzą, że prace Chappelle’a sprowadzają się do „nienawiści” i że firma nie usunie pokazu pomimo nacisków ze strony artystów.

Netflix wcześniej odmówił komentarza do notatki, która została zgłoszona w poniedziałek różnorodny.