Pokonani golem Nandusowie powinni dokonać tego wyczynu po powrocie do Polski

W drodze powrotnej wszystko zostanie rozegrane w Kilonii w najbliższą środę … – Greco Valencia / Sportida / Ciba

• HBC Nandes przegrał w środę wieczorem (24-25) w H Arena przeciwko Kiesowi w 1/8 finału Ligi Mistrzów.
  • Jednak Nantes miał piłkę +5 pod koniec pierwszej tercji i całkowicie przegapił powrót z szatni.
  • W tydzień w Polsce konieczne jest pobicie rekordu dla HBCN.

Pierwszy etap fazy pucharowej Ligi Mistrzów w tym czasie HPCN Keells wzdrygnął się. Wreszcie w środę wieczorem po niewłaściwej stronie Nandes (24-25) pochylił się na arenie H za zamkniętymi drzwiami.

Trzy minuty przed końcem pierwszej kwarty podopieczni Alberto Entreirosa faktycznie mieli piłkę +5 (14-10), ale zamiast nieco zwiększyć różnicę, zmniejszyła się. [14-12] Ponieważ nas tam nie było, „Przyznaj się nawet do środka Gilesa Nicoli Tornado, wrócił do Nantes w pierwszej koszulce. Co gorsza, „H” nie trafił na start w drugiej połowie, tracąc 0: 3, co pozwoliło Polakom odzyskać kontrolę nad grą, nigdy ich nie zawodząc.

„Powrót z szatni nie poszedł zgodnie z planem, były błędy i wyraźny brak”, ubolewał Alberto Entrerios, który nie chciał się tłumaczyć w ożywionej kłótni, którą miał po spotkaniu z kapitanem Rockiem Feliho. Już sam początek drugiego procesu pozostawia w nantes gorzki posmak. Dragon Beckmalbeck nie zgodził się, gdy powiedziano mu, że szatnię HPCN można było połączyć z bardziej bombową przewagą.

„To jak remis” – rozważa Tornad

„Kiels, to nie jest zespół Lambda, zawsze trudno jest zwiększyć lukę, nie, to początek drugiej połowy, czego bardzo żałujemy! „Keells wydawał się być wdzięczny swojej gwiazdce Alexowi Dushbayevowi (6 bramek w 8 próbach), który wyeliminował wszystkie przystanki. Mieliśmy nadzieję, że HPCN całkowicie zniweczy ich szanse na awans z pierwszej rundy (Kiels 17. do 49-20). Ale jego trener mówi, że Nantes wrócił „z sercem”.

W Nantes Cage Emil Nielsen utrzymał swoich sojuszników na powierzchni i dokonał pewnych dobrze zrealizowanych oszczędności (15 zapisów w 39 strzałach, czyli 38% oszczędności). W ostatnich chwilach Owenisek strzelił ostatniego gola, zaledwie o jedną jednostkę tydzień później i Nantes był gotowy do powrotu. „To jest jak równowaga, nie ma gola z góry” – powiedział Nicholas Tornad, który strzelił 3 gole w 4 próbach, żałując, że wrócił do pustego pokoju wcześniej w tym tygodniu, ale kto to przyznał? „Brak publiczności był dla Keellsa zaletą, ponieważ wiedziałem, jak to jest rosnąć na trybunach”.

Tymczasem Nantes wciąż musi osiągnąć prawdziwy rekord, wygrywając więcej niż jednym golem lub więcej niż 25 goli na hali Mistrzostw Europy 2016. „Wszystko jest gotowe na powrót” – poprzedza Alberto. „Na pewno jest coś do zrobienia, pozytywny Dragon Beckmalbeck po swojej stronie. Zrobiliśmy już wspaniałe rzeczy poza domem w Pucharze Europy நா” Drużyna z Nantes wygrała Mistrzostwa Europy 24 września (27-35) w Kilonii, należy o tym pamiętać.